Absolwenci PG nr 2

Absolwenci Gimnazjum nr 2

Rok szkolny 2001//2002

Klasa III A

 

  1. Bardoń Łukasz
  2. Bińkowski Robert
  3. Bogusz Agata
  4. Dumin Wojciech
  5. Hrydziuszko Katarzyna
  6. Kajder Malwina
  7. Kamińska Paulina
  8. Konkiel Adam
  9. Kozłowska Ewa
  10. Krych Karolina
  11. Kulasz Mateusz
  12. Kurek Judyta
  13. Lecki Tomasz
  14. Łyszczyk Jakub
  15. Malinowska Milena
  16. Nowak Justyna
  17. Paluch Katarzyna
  18. Pawłowicz Ewelina
  19. Pyś Michał
  20. Skoczeń Jagoda
  21. Sygutowski Paweł
  22. Toczyski Wojciech
  23. Wyszyński Łukasz
  24. Zakrawacz Mariusz
  25. Żebrowski Paweł
  26. Żurańska Monika
  27. Żurawski Grzegorz

 

Klasa III B

  1. Białek Adrian
  2. Chodkiewicz Mateusz
  3. Chrzan Aleksandra
  4. Dobroczyńska Joanna
  5. Furmanowicz Mgdalena
  6. Goleniewska Joanna
  7. Idziaszek Agata
  8. Kalita Mateusz
  9. Kobylańska Ewelina
  10. Kowalski Andrzej
  11. Marczuk Przemysław
  12. Mielnik Jacek
  13. Nowaczyk Marcin
  14. Ochocki Michał
  15. Orlikowska Katarzyna
  16. Przybyłowski Piotr
  17. Rabsztyn Joanna
  18. Rzymiański Łukasz
  19. Sękowska Magdalena
  20. Skowrońska Karolina
  21. Szestakowicz Natalia
  22. Szestakowicz Sławomir
  23. Szwed Sandra
  24. Szymańska Milena
  25. Wawrzynkowski Piotr
  26. Zawał Karol

 

Klasa III C

  1. Adamiak Piotr
  2. Bożętka Wojciech
  3. Brodowski Mirosław
  4. Cisek Wojciech
  5. Dziaćko Ryszard
  6. Grabiec Kornelia
  7. Józefaciuk Maciej
  8. Kipa Marta
  9. Kogut Krzysztof
  10. Krasuska Karolina
  11. Kulesza Dawid
  12. Kuzyszyn Magdalena
  13. Ląg Dorota
  14. Łażewski Jakub
  15. Łukasiewicz Karolina
  16. Marchewka Judyta
  17. Migas Adriana
  18. Oleksiewicz Marcin
  19. Piwowar Tomasz
  20. Śadłocha Żaneta
  21. Sałata Daria
  22. Stolarczyk Iwona
  23. Szutra Andrzej
  24. Turza Przemysław
  25. Urbanik Agata
  26. Wilkus Michał
  27. Woch Katarzyna

 

Klasa III D

  1. Ambroziak Marta
  2. Czarniecki Kamil
  3. Dudek Justyna
  4. Herniak Katarzyna
  5. Katarzyniec Maciej
  6. Kiełb Magdalena
  7. Kluz Paweł
  8. Komar Kamila
  9. Kryków Joanna
  10. Machacz Jakub
  11. Maziarz Piotr
  12. Orszulak Rafał
  13. Pietrzak Tomasz
  14. Sekulska Joanna
  15. Stańczyk Małgorzata
  16. Stąpel Kamil
  17. Ślęczka Paulina
  18. Tomczyk Damian
  19. Woch Justyna
  20. Wojtyłowicz Marek
  21. Wolak Maria
  22. Wójcik Sandra
  23. Żator Łukasz
  24. Zawadzki Krystian
  25. Zielińska Roksana
  26. Kulik Beata
  27. Szurlej Grzegorz

 

Klasa III E

 

  1. Deleska Przemysław
  2. Górniak Grzegorz
  3. Hosiawa Daria
  4. Jeżewska Małgorzata
  5. Kawecka Dagmara
  6. Kurowski Jacek
  7. Kwarciński Jacek
  8. Lech Marcin
  9. Leśniewska Agnieszka
  10. Łubkowski Piotr
  11. Matuszewska Anna
  12. Mazurek Wojciech
  13. Pawlicka Agata
  14. Pelczarska Kamila
  15. Pieluszczak Tomasz
  16. Socha Małgorzata
  17. Starowicz Krzysztof
  18. Stolka Łukasz
  19. Szmygin Grzegorz
  20. Szymkiewicz Piotr
  21. Twardosz Natalia
  22. Tyburczy Daniel
  23. Wasek Katarzyna

 

Klasa III F

  1. Dubińska Elżbieta
  2. Gałka Edyta
  3. Hałaburda Marta
  4. Jakrzewska Justyna
  5. Janus Artur
  6. Jarachowska Justyna
  7. Król Maciej
  8. Majewski Marek
  9. Majewski Mariusz
  10. Kogut Marcin
  11. Marzec Magdalena
  12. Misztal Tomasz
  13. Pączek Barbara
  14. Poniedziałek Robert
  15. Prażuch Kamila
  16. Rybak Stefan
  17. Sokołowski Jan
  18. Strzelecka Ilona
  19. Walotek Tomasz
  20. Wojtuniecki Tomasz
  21. Wójcik Agnieszka
  22. Wójcik Krzysztof
  23. Zieliński Krzysztof
  24. Zygmunt Monika

 

Klasa III G

  1. Adamczyk Damian
  2. Bogdanowicz Marek
  3. Chłosta Mariusz
  4. Chomont Damian
  5. Glanc Paweł
  6. Grotowski Kamil
  7. Garbera Katarzyna
  8. Janiszewska Oliwia
  9. Jarach Dawid
  10. Jurkiewicz Natalia
  11. Kołodziejczak Bartosz
  12. Krzyżak Kamila
  13. Lewicz Łukasz
  14. Masztaler Tatiana
  15. Mielnik Łukasz
  16. Moskwa Damian
  17. Orman Michał
  18. Poprawska Anna
  19. Rowińska Katarzyna
  20. Soczek Joanna
  21. Szczeszek Agata
  22. Szopa Anna
  23. Zając Ilona
  24. Zema Katarzyna

 

Klasa III H

  1. Aleszczyk Maja
  2. Barcel Adrian
  3. Bała Piotr
  4. Bartczak Anna
  5. Bąkowski Mateusz
  6. Dmowska Justyna
  7. Goleniewska Agata
  8. Grzesial Patryk
  9. Kalińska Malina
  10. Kogut Marcin
  11. Kołtuniak Mariusz
  12. Krakowski daniel
  13. Leśkiewicz Patrycja
  14. Łuszczyński Rafał
  15. Maćków Kamila
  16. Matejkowska Monika
  17. Markulak Piotr
  18. Nowotny Karol
  19. Otto Urszula
  20. Pawlaczek Bartosz
  21. Rewaj Justyna
  22. Szczygieł Patrycja
  23. Wójcik Kamil
  24. Wróblewska Emilia
  25. Zatorska Natalia
  26. Zawodny Krzysztof

 

Klasa III  I

  1. Aloszko Malwina
  2. Baraniak Paweł
  3. Bojdys Mirosława
  4. Bomba Paulina
  5. Ciesielska Bożena
  6. Gałgan Leszek
  7. Gyża Agnieszka
  8. Jakubiak Radosław
  9. Kecler Orestes
  10. Kitala Łukasz
  11. Klejbach Jacek
  12. Kopeć Adam
  13. Luzeńczyk Agata
  14. Matuszewska Katarzyna
  15. Olejnik Agata
  16. Pawłowska Irena
  17. Suszek Ida
  18. Tom Krzysztof
  19. Więk Kamila
  20. Wilk Marcin
  21. Wysokińska Aleksandra
  22. Zagrodna Magdalena
  23. Zamora Dawid
  24. Żukowski Karol

 

Klasa III J

  1. Balak Dawid
  2. Bielawska Żaneta
  3. Budzińska Kamila
  4. Cichocka Justyna
  5. Ciepiela Jacek
  6. Dąbrowska Justyna
  7. Dmitruk Arkadiusz
  8. Drzazgowska Dorota
  9. Dziewiątak Justyna
  10. Grzebielucha Dariusz
  11. Góralczyk Monika
  12. Jaskowski Piotr
  13. Kapica Kamil
  14. Konik Anna
  15. Kurkowski Paweł
  16. Lochowicz Paweł
  17. Lucjanek Mateusz
  18. Martyniak Andrzej
  19. Obukowicz Monika
  20. Powroźnik Monika
  21. Rybicka Wioleta
  22. Sienkiewicz Anna
  23. Skowrońska Agata
  24. Staryk Krzysztof

 

Rok szkolny 2002/2003

Klasa III A

 

  1. Augustynian Wojciech
  2. Chocińska Anna
  3. Cygan Jakub
  4. Czuchnowska Barbara
  5. Delkowski Kamil
  6. Fraszczyk Tomasz
  7. Gajewska Edyta
  8. Gwarda Andrzej
  9. Kajper Mateusz
  10. Kantek Katarzyna
  11. Klejbach Małgorzata
  12. Kowalski Paweł
  13. Łohaza Arkadiusz
  14. Michajluk Joanna
  15. Michalak Krzysztof
  16. Nowicka Monika
  17. Olszak Michał
  18. Olender Sabrina
  19. Pogorzelkska Natalia
  20. Rękoś Joanna
  21. Sikora Wojciech
  22. Skołuba Grzegorz
  23. Skrzypczak Maciej
  24. Symber Robert
  25. Szewszyk Dorota
  26. Śnita Tomasz
  27. Tomaszewski Sławomir
  28. Zajączkowski Marcin
  29. Ziegenhagen Małgorzata
  30. Zięba Małgorzata

 

Klasa III B

  1. Bieliński Mariusz
  2. Czarkowski Krystian
  3. Fraszczyk Mariusz
  4. Gibas Adriana
  5. Głowacki Krzysztof
  6. Grabiec Jagoda
  7. Hrabi Grzegorz
  8. Kipa Janusz
  9. Klimczuk Remigiusz
  10. Kozdęba Daniel
  11. Latała Kinga
  12. Lubas Radosław
  13. Łoś Natalia
  14. Micygiewicz Krystian
  15. Paluchowicz Patrycja
  16. Przybyłowski Paweł
  17. Rewaj Rafał
  18. Runowski Maciej
  19. Ryzza Edyta
  20. Smardzewska Patrycja
  21. Sobol Agnieszka
  22. Sobol Monika
  23. Solińska Joanna
  24. Stasiak Anna
  25. Stąpel Łukasz
  26. Stolarczyk Marcin
  27. Szwed Honorata
  28. Trzeciak Rafał

 

Klasa III C

  1. Adamowicz Daria
  2. Solińska Joanna
  3. Stasiak Anna
  4. Bernaś Mateusz
  5. Drozdek Piotr
  6. Górnicki Krzysztof
  7. Kołecki Kamil
  8. Kowal Jacek
  9. Kurkowska Joanna
  10. Kuzaka Marcin
  11. Leśny Łukasz
  12. Marchewka Joanna
  13. Marchewka Piotr
  14. Mazur Paulina
  15. Niepsuj Aneta
  16. Oleksy Kamila
  17. Pardecka Malwina
  18. Szklarski Piotr
  19. Śliwińska Justyna
  20. Tutak Jarosław
  21. Wawrzyńska Małgorzata
  22. Wójcik Ewelina
  23. Wójcik Michał
  24. Zamojcin Magdalena
  25. Zawojska Anna
  26. Zubczyńska Danuta
  27. Husar Dominik

 

Klasa III D

  1. Adamiuk Paweł
  2. Borowiec Katarzyna
  3. Burghardt Paulina
  4. Chyliński Grzegorz
  5. Gura Łukasz
  6. Haczkowska Magdalena
  7. Jagusiak Katarzyna
  8. Jankowska Karolina
  9. Kłak Mateusz
  10. Kołodyński Mateusz
  11. Kołtuniak Ewelina
  12. Kozłowska Joanna
  13. Kusio Marcin
  14. Najdzionek Rafał
  15. Pieczarka Adrian
  16. Poprawska Małgorzata
  17. Stasiak Jagoda
  18. Stasiłowicz Marta
  19. Strzelecka Emilia
  20. Tarucin Beata
  21. Tutak Karolina
  22. Wilk Tomasz

 

Klasa III E

  1. Bajor Małgorzata
  2. Bartoszewski Grzegorz
  3. Bladocha Krzysztof
  4. Ciszewska Agata
  5. Czechowski Bartosz
  6. Dzienowagis Marcin
  7. Gałka Aneta
  8. Głoszkowska Katarzyna
  9. Halat Daniel
  10. Holwek Kamila
  11. Jaros Agata
  12. Jurkiewicz Bartłomiej
  13. Kantyka Ewa
  14. Klann Jacek
  15. Kliś Edward
  16. Kudrelek Krystian
  17. Litniowska Barbara
  18. Malecza Paulina
  19. Mazur Magdalena
  20. Piorunowska Agnieszka
  21. Rogalski Paweł
  22. Woźniak Paweł
  23. Zomer Elwin

 

Klasa III F

  1. Ciszak Manuela
  2. Dąbczak Marek
  3. Dąbrowski Remigiusz
  4. Doruch Bogdan
  5. Dziaćko Ewa
  6. Jakszewski Paweł
  7. Jurek Michał
  8. Krawczyk Piotr
  9. Krzystek Piotr
  10. Kubies Jadwiga
  11. Kucharyk Grzegorz
  12. Laskowiecki Łukasz
  13. Lasota Marta
  14. Litwin Dorota
  15. Maziarz Marta
  16. Mokosiński Tomasz
  17. Nadrzycki Łukasz
  18. Pawlak Agnieszka
  19. Pośpiech Sylwia
  20. Różycka Weronika
  21. Superski Robert
  22. Wałecki Kamil
  23. Wojciechowski Łukasz

 

Klasa III G

  1. Adamiuk Rafał
  2. Błahuta Wiktor
  3. Buchta Marcin
  4. Celanowska Magdalena
  5. Domaraczenko Adrian
  6. Iwaniak Kamil
  7. Jakubas Kinga
  8. Juszczak Paweł
  9. Koczwarski Tomasz
  10. Kuglarz Kamil
  11. Majewski Adam
  12. Murawska Agata
  13. Niewrzęda Robert
  14. Pędzik Ewelina
  15. Piwko Mateusz
  16. Prok Marcin
  17. Przerada paulina
  18. Rafalska Maria
  19. Rozum Damian
  20. Słomian Arkadiusz
  21. Spisz Anna
  22. Stasiak Dawid
  23. Stąpel Milena
  24. Wapniarz Marta
  25. Wojdak Magdalena
  26. Wojtczak Natalia

 

Klasa III H

  1. Adamiak Hanna
  2. Cieślak Beata
  3. Gałązka Łukasz
  4. Gruszecki Konrad
  5. Grzesiczak Tomasz
  6. Harasymowicz Jakub
  7. Jaszczuk Mateusz
  8. Karolewska Joanna
  9. Lecki Marcin
  10. Markiewicz Karolina
  11. Parasiewicz Sebastaian
  12. Przybylski Marek
  13. Rodakiewicz Marzena
  14. Ryś Łukasz
  15. Salamon Łukasz
  16. Skowroński Mateusz
  17. Spyra Katarzyna
  18. Szestakowicz Ewelina
  19. Szpinda Marcin
  20. Szubelak Wiktoria
  21. Szymańska Emilia
  22. Śleżuk Grzegorz
  23. Tomczak Justyna
  24. Tyrza Daniel
  25. Zator Norbert

 

Klasa III  I

  1. Brożyna Dariusz
  2. Gruszkowski Sylwester
  3. Grzelec Mateusz
  4. Grzymkowski Piotr
  5. Gudelin Piotr
  6. Kapica Tomasz
  7. Kuta Aleksandra
  8. Lniak Marcin
  9. Laszczuk Anna
  10. Muszyńska Anita
  11. Niebylski Paweł
  12. Pułaczewski Dariusz
  13. Stachowiak Beata
  14. Staryk Joanna
  15. Talarski Maciej
  16. Walczyk Małgorzata
  17. Wąsowicz Katarzyna
  18. Wiatr Magdalena
  19. Woźniarska Ewelina
  20. Żubrowski Bartosz
  21. Lipińska Katarzyna
  22. Trzyna Dawid

 

Rok szkolny 2003/2004

 

Klasa III A

  1. Błahuta Barbara
  2. Chrzan Artur
  3. Dobroczyński Maciej
  4. Górniak Artur
  5. Heniewicz Magdalena
  6. Kardas Klaudia
  7. Kardynał Jarosław
  8. Kilanowska Julita
  9. Kowalska Agnieszka
  10. Kozłowski Maciej
  11. Krawczak Dawid
  12. Lapunow Krzysztof
  13. Łomiński Łukasz
  14. Mazur Ewa
  15. Pawlikowski Piotr
  16. Schleiss Dorota
  17. Siembida Piotr
  18. Siofer Paweł
  19. Skoczeń Magdalena
  20. Ślęczka Maciej
  21. Śliżewska paulina
  22. Tołpa Agnieszka
  23. Urbańska Kornelia
  24. Wróblewska Sandra
  25. Wyszyński Bartosz
  26. Zankowicz Karolina
  27. Zawał Adam
  28. Zygmunt Magdalena
  29. Żurek Daria

 

Klasa III B

  1. Bartliński Arkadiusz
  2. Bergiel Danie
  3. Brząkała Robert
  4. Depta Karolina
  5. Dzimińska Justyna
  6. Ignaczak Justyna
  7. Jankowska Aleksandra
  8. Kaczmar Anna
  9. Karagiorgis Mateusz
  10. Kosmala Adam
  11. Kusy Konrad
  12. Lewandowska Michalina
  13. Łyko Marcin
  14. Nowotny Jakub
  15. Podedworna Katarzyna
  16. Podedworny Jacek
  17. Rotman Sergiusz
  18. Rozum Urszula
  19. Sądaj Marcin
  20. Sieprawski Kamil
  21. Wróbel Maciej
  22. Wyszyńska Katarzyna
  23. Zawadzka Maja
  24. Ziobrowska Maja
  25. Żubrowska Magdalena

 

Klasa III C

  1. Abramczyk Marta
  2. Ambroziak Emilaia
  3. Babut Katarzyna
  4. Bialić Łukasz
  5. Dąbek Mateusz
  6. Dobrewski Marcin
  7. Hrydziuszko Magdalena
  8. Kruk Mariusz
  9. Kula Michał
  10. Laskowicki Grzegorz
  11. Lubański Maciej
  12. Łukasiewicz Damian
  13. Marszewska Sylwia
  14. Niekało Anna
  15. Panek Jakub
  16. Potęga Karolina
  17. Purwiel Michał
  18. Purwiel Judyta
  19. Rogulska Edyta
  20. Schabowicz Agnieszka
  21. Sikora Aneta
  22. Świtała Jarosław
  23. Wilgosiewicz Marek
  24. Wójcik Ewelina
  25. Zielińska Agnieszka

 

Klasa III D

  1. Deczkowski Mateusz
  2. Drozd Marta
  3. Frąckowiak Grzegorz
  4. Gaczyńska Sandra
  5. Ganowska Magda
  6. Garbicz Wioletta
  7. Górska Paulina
  8. Harasymowicz Natalia
  9. Jeleń Remigiusz
  10. Jurkiewicz Daniel
  11. Krzemieniecki Rafał
  12. Lis Przemysław
  13. Łagowska Roksana
  14. Makowski Emilian
  15. Masternak Marcin
  16. Mazur Aleksandra
  17. Migda Tomasz
  18. Niekało Joanna
  19. Pikoń Patrycja
  20. Piwowar Paweł
  21. Polańska Natalia
  22. Prokop Justyna
  23. Przybycień Anna
  24. Stefanowicz Rafał
  25. Szpinda Roksana
  26. Śledź Łukasz
  27. Witkowska Renata
  28. Zaciek Weronika

 

Klasa III E

  1. Balcer Anna
  2. Bojdys Karolina
  3. Drożdżyńska Emilia
  4. Dutka Dawid
  5. Dziarnowski Krzysztof
  6. Jeleń Małgorzata
  7. Kaźmierczak Klaudyna
  8. Kłusek Magdalena
  9. Malmur Adam
  10. Marchewka Grzegorz
  11. Maziarz Bogumiła
  12. Mikulska Alicja
  13. Moskwa Grzegorz
  14. Muszalska Karolina
  15. Niepsuj Grzegorz
  16. Ojejarczyk Piotr
  17. Pieczarka Kamil
  18. Rindflejsz Paweł
  19. Rudzka Izabela
  20. Sędzikowski Mateusz
  21. Szwed Radosław
  22. Śmieszek Szymon
  23. Toporowska Magdalena
  24. Trojniar Anna
  25. Ulewicz paulina
  26. Wróblewski Wojciech
  27. Ziobro Kamil

 

Klasa III F

  1. Borowiec Rafał
  2. Gierak Ewelina
  3. Hajdas Roksana
  4. Horoszczak Paweł
  5. Hrabi Marta
  6. Jędrzejczyk Mariusz
  7. Konopińska Anna
  8. Krawański Bartłomiej
  9. Kret Łukasz
  10. Marciniak Ewelina
  11. Mielewski Marcin
  12. Mandziak Magdalena
  13. Prokopowicz Justyna
  14. Sirant Jacek
  15. Ślęka Mateusz
  16. Turek Klaudia
  17. Wierzbowska Izabell
  18. Wójcik Natalia
  19. Zioło Michał

 

Klasa III G

  1. Beskiewicz Paulina
  2. Dudek Marek
  3. Grzymkowska Teresa
  4. Hrydziuszko Zofia
  5. Huszcza Barbara
  6. Klag Łukasz
  7. Kuta Adam
  8. Mikołajczak Mariusz
  9. Orlikowski Marcin
  10. Orman Tomasz
  11. Pachocka Aleksandra
  12. Pawlak Paweł
  13. Pęczek Maria
  14. Semla Patryk
  15. Sienkiewicz Piotr
  16. Sygutowska Justyna
  17. Tomczak Marcin
  18. Wancel Marta
  19. Zaciek Piotr
  20. Ziomek Dominika
  21. Zubkowicz Bartosz
  22. Zygmanowska Beata

 

Klasa III H

  1. Berent Dawid
  2. Błażewicz Zbigniew
  3. Jamroży Justyna
  4. Jarmuż Mateusz
  5. Jednoróg Joanna
  6. Kanik Rafał
  7. Kniaziuk Mateusz
  8. Krukowska Adriann
  9. Krupiel Agnieszka
  10. Kusztal Adam
  11. Lechocka Marta
  12. Lecki Paweł
  13. Markulak Monika
  14. Milczewski Adrian
  15. Nadrowska Katarzyna
  16. Piszcz Tomasz
  17. Rady Anna
  18. Sochacki Tomasz
  19. Szarko Piotr
  20. Tomkiewicz Kamil
  21. Ułanowicz Joanna
  22. Urbańska Agnieszka

 

 

 

Klasa III  I

  1. Antończyk Marta
  2. Chorabik Bartosz
  3. Dmitruk Marta
  4. Doruch Rafał
  5. Faligowski Marcin
  6. Grudzień Katarzyna
  7. Henclewki Michał
  8. Kajper daniel
  9. Karolewska Martyna
  10. Kisielewski Chrystian
  11. Nieciecki Grzegorz
  12. Nowak Patrycja
  13. Nowakowska paulina
  14. Pieluszczak Piotr
  15. Rady Karolina
  16. Raubo Katarzyna
  17. Skrzypczak Karol
  18. Słomińska Sylwia
  19. Snochowska Renata
  20. Spyra Piotr
  21. Walotka Kamil
  22. Zamorski Wojciech

 

Rok szkolny 2004/2005

 

Klasa III A

  1. Chyliński Adam
  2. Janowska Katarzyna
  3. Jaroszyńska Ann
  4. Komorowski Jordan
  5. Krajewski Damian
  6. Kniczkiewicz Tomasz
  7. Kulasz Natalia
  8. Laskowicka Justyna
  9. Łuniew Michał
  10. Majcherczyk Daniel
  11. Muszalska Barbara
  12. Mytnik Dominika
  13. Perwiński Błażej
  14. Piegoński Dariusz
  15. Rybak Jerzy
  16. Skrzypczak Natalia
  17. Szwajkowska Bogusława
  18. Świątek Jędrzej
  19. Wawrynowicz Sonia
  20. Wężyk Adrian
  21. Wilańska Aneta
  22. Wiśniewska Patrycja
  23. Witkiewicz Michał
  24. Wolska Karina

 

Klasa III B

  1. Abramczyk Piotr
  2. Ciesielska Magdalena
  3. Dayeh Karin
  4. Filipiuk Katarzyna
  5. Goleniewski Łukasz
  6. Janecka Agnieszka
  7. Jankowska Elena
  8. Jaworski Marcin
  9. Kalenik Michał
  10. Kotek Natalia
  11. Matyjasik Ewelina
  12. Niewrzęda Barbara
  13. Rożan Łukasz
  14. Siewruk Kinga
  15. Sztymelski Oskar
  16. Urban Daniel
  17. Urbanowski Konrad
  18. Waliszewska Aleksandra
  19. Witkowski Marcin
  20. Woźniak Tomasz
  21. Zbierzak Justyna
  22. Wilczyński Filip

 

Klasa III C

  1. Bartków Magdalena
  2. Dubieńska Joanna
  3. Gajewiak Sylwia
  4. Głowacki Wojciech
  5. Gnitecka Natalia
  6. Jagielska Olga
  7. Jaros Jacek
  8. Kotliński Kamil
  9. Lubański Marcin
  10. Łączna Agnieszka
  11. Łukasiewicz Olga
  12. Majewski Przemysław
  13. Makowska Angelika
  14. Migas Karol
  15. Najdek Michał
  16. Nitzke Adam
  17. Pęcak Piotr
  18. Rękoś Aneta
  19. Ruciński Sebastian
  20. Sadkowski Damian
  21. Ślęczka Laura
  22. Wnukowska Joanna
  23. Zaciek Dominika
  24. Zubczyńska Dagmara

 

Klasa III D

  1. Bartoszewski Marcin
  2. Bednarz Kamil
  3. Bis Mateusz
  4. Bobrowska Ewelina
  5. Chłostowska Kaja
  6. Czajkowski Bartosz
  7. Głowacki Tomasz
  8. Górska Marta
  9. Jurkiewicz Michał
  10. Krawczak Krzysztof
  11. Kurkowska Marta
  12. Kurkowski Dawid
  13. Kwasowska Ewelina
  14. Łata Sebastian
  15. Marzec Hubert
  16. Poll Marta
  17. Rogowska Żaneta
  18. Stasiak Ewelina
  19. Szklarska Joanna
  20. Talik Katarzyna
  21. Walotka Dawid
  22. Wojcieckowska Paulina
  23. Ziobro Justyna
  24. Zubczyńska Magdalena

 

Klasa III E

  1. Bartnikowska Bianka
  2. Chojnowska Monika
  3. Chwałek Aleksandra
  4. Gaczyński Sebastian
  5. Hermaszuk Justyna
  6. Koszela Marcin
  7. Kozłowska Agnieszka
  8. Kret Marek
  9. Krygier Paulina
  10. Kuruc Marta
  11. Kuzaka Katarzyna
  12. Litniowska Żaneta
  13. Łubkowski Maciej
  14. Maściuk Adrian
  15. Maziarz Paulina
  16. Moskwa Justyna
  17. Pęczek Anna
  18. Racki Michał
  19. Suszycki Mariusz
  20. Świrko Łukasz
  21. Wiekiera Adrianna
  22. Woźniak Łukasz
  23. Wyszkomirski Damian
  24. Zając Arkadiusz
  25. Zema Piotr
  26. Żaba Joanna

 

Klasa III F

  1. Dziadowicz Anna
  2. Ginał Magdalena
  3. Głoszkowski Artur
  4. Hanysz Daria
  5. Kłusek Małgorzata
  6. Kobek Kamil
  7. Kołodyński Kamil
  8. Kościelna Monika
  9. Kuzaka Mateusz
  10. Łeśkiewicz Przemysław
  11. Łabędzki Damian
  12. Morawski Radosław
  13. Rewaj Piotr
  14. Rindflejsz Paulina
  15. Sadowik Karolina
  16. Stefańska Paulina
  17. Świderski Łukasz
  18. Więk Aleksandra
  19. Wolski Mateusz
  20. Wójciak Bartosz

 

Klasa III G

  1. Beskiewicz Kinga
  2. Heintze Adam
  3. Hekert Joanna
  4. Hyla Anna
  5. Jankowski Jędrzej
  6. Jarzyńska Monika
  7. Kucab Bartłomiej
  8. Kuczmińska Ilona
  9. Kuta Dariusz
  10. Plczak Krzysztof
  11. Opiła Wojciech
  12. Piszcz Roman
  13. Polańska Julia
  14. Raniś Mateusz
  15. Smardzewska Wioletta
  16. Tałanda Lukasz
  17. Wieczorek Karolina
  18. Włodarczyk Gerard
  19. Wnukowska Justyna
  20. Wróbel Grzegorz
  21. Zaleska Sabina
  22. Zębala Kamila
  23. Zioło Magda

 

Klasa III H

  1. Bińkowski Damian
  2. Buda Mateusz
  3. Chrząszcz Krzysztof
  4. Fredorowicz Justyna
  5. Jarosz Karolina
  6. Kanaś Karolina
  7. Kwiatkowska Ewa
  8. Marciniak Agata
  9. Mirosław Roman
  10. Morzecka Monika
  11. Niebylska Elzbieta
  12. Onichimowska Patrycja
  13. Pajdosz Joanna
  14. Pietrzyk Paweł
  15. Płocieniak Marek
  16. Remisz Beata
  17. Rewaj Krzysztof
  18. Szczęsny Arkadiusz
  19. Śnita Beata
  20. Świątek Kamila
  21. Zamora Karol
  22. Zawadzki Radosław
  23. Zema Agnieszka
  24. Zygmanowski Paweł
  25. Żurawska Agnieszka
  26. Zomer Marta

 

 

Klasa III I

  1. Deczkowska Marta
  2. Dembek Sylwia
  3. Drozdek Agnieszka
  4. Dyliński Marcin
  5. Garbera Bartłomiej
  6. Gierszak Łukasz
  7. Janikula Małgorzata
  8. Jarmuż Katarzyna
  9. Kasztel Małgorzata
  10. Lulko Kamil
  11. Niewiadomy Adrian
  12. Obuchowicz Tomasz
  13. Pol Daria
  14. Pstyga Katarzyna
  15. Rudnicki Konrad
  16. Sanak Agnieszka
  17. Sawicki Marcin
  18. Serafinowicz daniel
  19. Sieradzka Anna
  20. Stachowiak Ewa
  21. Szydłowski Paweł
  22. Tuńska Dorota
  23. Turek Anna
  24. Udodik Krzysztof
  25. Wąsowicz Bartłomiej
  26. Wera Łukasz

 

Rok szkolny 2005/2006

 

Klasa III A

  1. Bartkowiak katazryna
  2. Bis Patryk
  3. Chołuj Natalia
  4. Cieślak Piotr
  5. Czerniecka Iga
  6. Dec Agnieszka
  7. Dibrzański Tomasz
  8. Formanowski Marcin
  9. Kopta Krzysztof
  10. Lewandowska Joanna
  11. Ławnicki Bartosz
  12. Łyszczyk Marta
  13. Łyszczyk Monika
  14. Motyka Mateusz
  15. Nowak Artur
  16. Palcat Arkadiusz
  17. Posch Emanuela
  18. Procek Paulina
  19. Prucnal Zofia
  20. Prus Agata
  21. Rulewski Michał
  22. Skorzybót Joanna
  23. Smagowska Agnieszka
  24. Socha Mateusz
  25. Wierzbicki Sebastian
  26. Wilkus Aleksandra
  27. Zankowicz Łukasz
  28. Zieliński Zbigniew

 

 

Klasa III B

  1. Bajak Marika
  2. Bogatyrow Kamil
  3. Bujacz Angelika
  4. Celanowski Marcin
  5. Daks Daniel
  6. Dumin Natalia
  7. Grabowska paulina
  8. Hasiej Weronika
  9. Jaworska Ewa
  10. Korcz Katarzyna
  11. Łyszczyk Michał
  12. Maksymowicz Monika
  13. Matyjasik Kamil
  14. Mokosiński Paweł
  15. Olczak Jakub
  16. Piszcz Mateusz
  17. Raczyńska Eliza
  18. Sygutowski Dawid
  19. Szuch Piotr
  20. Zdaniuk Przemysław
  21. Żabińska Agata
  22. Żurawska Katarzyna

 

Klasa III C

  1. Adamska Agnieszka
  2. Bajor Ewelina
  3. Drapała Mateusz
  4. Głód Artur
  5. Grzesik Paweł
  6. Janczyło Łukasz
  7. Janowski Jakub
  8. Kaczyńska Patrycja
  9. Komorowska Milena
  10. Kosiorowski Kamil
  11. Kuczak Kornelia
  12. Kulikowski Marek
  13. Łyko Małgorzata
  14. Malinowski Adrian
  15. Michalska Natasza
  16. Nowak Dana
  17. Pauszek Anita
  18. Przyczyna Kamil
  19. Schleiss Agata
  20. Sokołowski Jakub
  21. Szymański Adam
  22. Ułanowicz Karol
  23. Welcz Zuzanna
  24. Wilk Krzysztof
  25. Zawadzki Kamil
  26. Zdanowi Aleksandra

 

Klasa III D

  1. Adamiuk Emilia
  2. Białko Natalia
  3. Chomont Daria
  4. Chruścicka Anna
  5. Gura Karolina
  6. Haczkowski Paweł
  7. Irska Magdalena
  8. Kołodyńska paulina
  9. Kołodziejczak Grzegorz
  10. Kuczak Krzysztof
  11. Kuczenko Marcin
  12. Kuczmińska Magdalena
  13. Kulba Marcin
  14. Laskowiecka Natalia
  15. Nowicka Katarzyna
  16. Poprawski Paweł
  17. Różycki Piotr
  18. Rudka Patrycja
  19. Strelau Piotr
  20. Wilk Patryk
  21. Wilk Łukasz
  22. Zmarlak Liliana

 

Klasa III E

  1. Błaszczak Weronika
  2. Borszlak Przemysław
  3. Buda Marta
  4. Frąckowiak Piotr
  5. Grześkowiak Gabriela
  6. Gyża Paweł
  7. Hanusek Katarzyna
  8. Jarich Aleksandra
  9. Kazarin Sierioża
  10. Krajewski Łukasz
  11. Kubiak Norbert
  12. Lech Justyna
  13. Malmur Emilia
  14. Matejkowska Dorota
  15. Mazurek Łukasz
  16. Mulik Bartosz
  17. Ratka Oskar
  18. Rojewska Anna
  19. Serhejucz Ewelina
  20. Stolka Iwona
  21. Winczaruk Piotr
  22. Wnukowski Artur
  23. Zawadzka Paulina

 

Klasa III F

  1. Brząkała Zbigniew
  2. Chomont Filip
  3. Cisek Jan
  4. Gmurowski Jakub
  5. Krawieska Katarzyna
  6. Krych Milena
  7. Kuczenko Tomasz
  8. Kwolek Łukasz
  9. Marańska Maria
  10. Najdek Gabriel
  11. Najdek Rafał
  12. Panek Piotr
  13. Popławska Patrycja
  14. Potęga Rafał
  15. Różanowska Kamila
  16. Sądaj Monika
  17. Słupek Jarosław
  18. Stefański Emil
  19. Szydłowska Agnieszka
  20. Wasek Daniel
  21. Wnukowski Mateusz
  22. Zuba Wojciech
  23. Żelazowski Sebastian

 

Klasa III G

  1. Borochowski Rafał
  2. Brzezićki Remigiusz
  3. Buc Małgorzata
  4. Con Katarzyna
  5. Dąbrowska Rita
  6. Dziewiątak Dariusz
  7. Górniak Przemysław
  8. Harendarz Przemysław
  9. Heintze Arkadiusz
  10. Jabłoński Przemysław
  11. Janikula Tomasz
  12. Komar Dagmara
  13. Lewandowska Barbara
  14. Mazur Mateusz
  15. Nadrowski Michał
  16. Niewiadoma Ewelina
  17. Pajdzik Krzysztof
  18. Podleśna Justyna
  19. Pogorzelski Adrian
  20. Siadak Wojciech
  21. Włodarczyk Adrian
  22. Wysokiński Paweł
  23. Zdunek Agata

 

Klasa III H

  1. Bartliński Jan
  2. Chabiniak Sebastian
  3. Drożecki Tomasz
  4. Dudek Marzena
  5. Hałapup Patrycja
  6. Jakubas Małgorzata
  7. Jakubowski Łukasz
  8. Jamrozy Maciej
  9. Kapica Paweł
  10. Kasperowicz Joanna
  11. Kasprzak Bartosz
  12. Kipa Amelia
  13. Kostyk Michał
  14. Krasowski Damian
  15. Łopatka Kinga
  16. Mikołajczak Marta
  17. Nowaczyk Małgorzata
  18. Osiński Łukasz
  19. Staszewska Maksymiliana
  20. Szczęsny Sebastaian
  21. Trembiński Dariusz
  22. Truskolawska Agnieszka
  23. Urbański Tomasz
  24. Wlazło Monika
  25. Zawada Przemysław

 

Rok szkolny 2006/2007

 

Klasa III A

  1. Barej Wojciech
  2. Borowiec Daniel
  3. Buchta Maciej
  4. Chabros Tomasz
  5. Chodorowska Patrycja
  6. Czerwińska Katarzyna
  7. Jaworska Iwona
  8. Kłoniecki Bartosz
  9. Majewski Jacek
  10. Makowski Szymon
  11. Makczewski Jakub
  12. Nowakowska Marta
  13. Orman Fabiola
  14. Ostrowska Marta
  15. Rajcher Paulina
  16. Rogulski Dariusz
  17. Sieprawski Bartosz
  18. Skiba Alicja
  19. Szmidt Roksana
  20. Tołpa Aleksandra
  21. Zaciek Rafał
  22. Zator Urszula

 

Klasa III B

  1. Blajer Katazryna
  2. Buganik Bartosz
  3. Czechowska Małgorzata
  4. Dąbek Mateusz
  5. Gajewiak Daria
  6. Giziński Michał
  7. Gogol Adam
  8. Golec Anita
  9. Gruszkowska Klaudia
  10. Kłusek Adrianna
  11. Kuczmińska Joanna
  12. Lipiak Anna
  13. Łoba Paulina
  14. Majewski Łukasz
  15. Mularczyk Karolina
  16. Murawski Grzegorz
  17. Olender Hubert
  18. Pachocki Piotr
  19. Patiaka Monika
  20. Sosnowska Paulina
  21. Sygutowska Kornelia
  22. Szymczyk Oskar

 

 

Klasa III C

  1. Adamiuk Dominik
  2. Bartoszewska Magdalena
  3. Derendasz Michał
  4. Gibas Natalia
  5. Jurkiewicz paulina
  6. Kaczmarczyk Michał
  7. Kardaś Mateusz
  8. Kasprzak Artur
  9. Kirkiewicz Monika
  10. Kozakiewicz Karina
  11. Kuczenko Marcin
  12. Kuśnierz Iwona
  13. Laskowicki Mateusz
  14. Matyja Małgorzata
  15. Paliniewicz Patryk
  16. Piątek Katarzyna
  17. Sawocka Izabela
  18. Szyjeska Patrycja
  19. Wienke Joanna
  20. Wnuk Agnieszka
  21. Wusiewicz Kamil
  22. Ząbek Monika

 

Klasa III D

  1. Darmochwał Karolina
  2. Decyk Kamila
  3. Glondys Natalia
  4. Kamieniuk Krystian
  5. Ghazaryan Siranush
  6. Kulbacka Agnieszka
  7. Kuruc Justyna
  8. Leśkiewicz Natalia
  9. Leśna Katarzyna
  10. Maściuk Kamil
  11. Matczak Piotr
  12. Nowicki Piotr
  13. Racki Paweł
  14. Rozdolski Tomasz
  15. Smółka Karolina
  16. Spiechowicz Paweł
  17. Sroczyk Malwina
  18. Stępień Anna
  19. Szestakowicz Dorota
  20. Tokar Marta

 

Klasa III E

  1. Brótka Justyna
  2. Duraj Dorian
  3. Frąckowiak Paweł
  4. Fujak Ewlina
  5. Hanysz Patryk
  6. Hryniewiecki Krzysztof
  7. Kicyła Agnieszka
  8. Kiełbik Marta
  9. Kubek Katarzyna
  10. Korczak Anna
  11. Kela Natalia
  12. Kujawska Katarzyna
  13. Łażewski Wojciech
  14. Maćków Mateusz
  15. Maj Daniel
  16. Matejkowski Daniel
  17. Morzecka Magdalena
  18. Nieradka Aleksandra
  19. Perwińska Kinga
  20. Plota Martyna
  21. Szczęsny Damian
  22. Tomaszewska Joanna
  23. Zajączkowska Sandra
  24. Zielińska Elżbieta

 

Klasa III F

  1. Berent Paweł
  2. Białecki Radosław
  3. Broda Monika
  4. Deliowski Michał
  5. Fedorowicz Marcin
  6. Gwarda Karolina
  7. Huszcza Grzegorz
  8. Jeleń Mateusz
  9. Kamińska Joanna
  10. Koropacka Marta
  11. Krawczak Aneta
  12. Matusiak Katarzyna
  13. Palcat Agnieszka
  14. Petrów Agnieszka
  15. Rożan Tomasz
  16. Sądaj Marta
  17. Semla Aleksandra
  18. Smardzewski Krzysztof
  19. Świątek Ewelina
  20. Wydrych Adrian
  21. Ziobrowski Maciej

 

Klasa III G

  1. Budkowska Patrycja
  2. Dąbrowska Iga
  3. Drozdek Dawid
  4. Erdman Donata
  5. Grzebień Mateusz
  6. Hajdas Estera
  7. Jasek Filip
  8. Klim Grzegorz
  9. Kosiorowska Monika
  10. Kowalski Michał
  11. Krawczyk Anna
  12. Kwiatkowski Adam
  13. Lewandowska Katarzyna
  14. Olszówka Paula
  15. Pawlaczyk Radosław
  16. Pawlukiewicz Urszula
  17. Radecki Krzysztof
  18. Strzelecka Patrycja
  19. Szwajkowska Dorota
  20. Wężyk Sandra
  21. Zator Aleksandra

 

Klasa III H

  1. Boguś Joanna
  2. Chorabik Łukasz
  3. Dragon Anna
  4. Gamułkiewicz Joann
  5. Gaweł Katarzyna
  6. Gmurska Karolina
  7. Gruszkowski Łukasz
  8. Heniewicz Dawid
  9. Jarzyński Piotr
  10. Karagiorgis Natalia
  11. Karolczyk Patryk
  12. Kopański Dawid
  13. Łapiński Arkadiusz
  14. Marczyński Kacper
  15. Olczak Artur
  16. Pelczarska Sylwia
  17. Pelczarska Weronika
  18. Podlak Alicja
  19. Prokop Martyna
  20. Rafalska Elżbieta
  21. Raubo Hubert
  22. Szymański Łukasz
  23. Trześniewska Monika

 

Klasa III  I

  1. Dobrowiński Konrad
  2. Hosiawa Ann
  3. Irski Wojciech
  4. Krygier Ilona
  5. Markiewicz Monika
  6. Hajduk Justyna
  7. Prokop Alicja
  8. Słodowy Robert
  9. Szczygieł Damian
  10. Trzeciak Barbara
  11. Trzeciak Elżbieta
  12. Wota Mateusz
  13. Wójtowicz Paulina

 

Rok szkolny  2007/2008

 

Klasa III A

  1. Babut Krzysztof
  2. Borowski Damian
  3. Buczkowski Mateusz
  4. Czapla Ewa
  5. Czuchnowski Piotr
  6. Dudkowski Łukasz
  7. Dydo Sebastian
  8. Irska Anna
  9. Jędrzejczyk Marcin
  10. Lesiuk Paweł
  11. Litniowska Małgorzata
  12. Marzec Mariola
  13. Mikitorowicz Justyna
  14. Moskwa Martyna
  15. Niedziela Kinga
  16. Pawlica Łukasz
  17. Piechocińska Karolina
  18. Stasiłowicz Iwona
  19. Trzeciak Kinga
  20. Wilk Katarzyna
  21. Zaciek Katarzyna
  22. Żurańska Agnieszka

 

Klasa III B

  1. Babisz Przemysław
  2. Białkowski Artur
  3. Biesiadecka Agnieszka
  4. Dąbek Katarzyna
  5. Decyk Michał
  6. Duraj Paulina
  7. Górecki Adrian
  8. Jałtoszuk Kamil
  9. Kłusek Arkadiusz
  10. Kobel Kacper
  11. Krawczuk Aleksandra
  12. Kuczak Milena
  13. Kuflińska Patrycja
  14. Kulba Rafał
  15. Matyjasik Agnieska
  16. Misztal Mieszko
  17. Modelski Patryk
  18. Olender Sebastian
  19. Rakotoarison Oskar
  20. Sikora Patrycja
  21. Sokołowski Wojciech
  22. Szymańska Sandra
  23. Wiktorska Karolina
  24. Wójcik Joanna
  25. Żurek Paulina

 

Klasa III C

  1. Barej Magdalena
  2. Bartoszewski Mateusz
  3. Borszlak Anna
  4. Drozdek Marlena
  5. Dzimińska paulina
  6. Fraszczyk Michał
  7. Gardziejczyk Damian
  8. Gauza Katarzyna
  9. Jabłoński Denis
  10. Janczyło Krzysztof
  11. Kalińska Diminika
  12. Krukowska Dajana
  13. Kubicz Marta
  14. Kurkowska Laurencja
  15. Laskows Grzegorz
  16. Nabożny Robert
  17. Panek Dorota
  18. Potyrała Dagmara
  19. Ranis Justyna
  20. Sikora Alicja
  21. Świątek Daniel
  22. Tulisz Mariusz
  23. Witecki Konrad
  24. Tulisz Mariusz
  25. Zator Krzysztof

 

Klasa III D

  1. Buzek Anita
  2. Czarkowski Kamil
  3. Dąbek Anna
  4. Goździejewska Natalia
  5. Hertel Julia
  6. Irska Patrycja
  7. jagiePrzemysław
  8. Kicyła Kamil
  9. Makarczyk Michał
  10. Marchewka Marika
  11. Obiński Kacper
  12. Opiła Małgorzata
  13. Posch Wiktoria
  14. Purwiel Michalina
  15. Ratajczak Klaudia
  16. Urban Natalia
  17. Wejman Justyna
  18. Zarzecki Wojciech

 

Klasa III E

  1. Bieda Paulina
  2. Cechowski Patryk
  3. Derendarz Krzysztof
  4. Filipek Grzegorz
  5. Giżyńska Katarzyna
  6. Kościelska Sylwia
  7. Kurowski Wojciech
  8. Lis Paulina
  9. Łapiński Adam
  10. Markuszewski Daniel
  11. Muszyńska Magdalena
  12. Niekało Magdalena
  13. Olinkiewicz Monika
  14. Pawlik Karolina
  15. Piotrowski Grzegorz
  16. Puk Ewelina
  17. Śmigiel Adam
  18. Walendzik Amadeusz
  19. Wrzeszcz Dominik
  20. Wusiewicz Agnieszka

 

Klasa III F

  1. Bartczak Grzegorz
  2. Bielejewska Marta
  3. Bohdziewicz Daria
  4. Bródka Bartłomiej
  5. Buczel Kamil
  6. Chęcińska Daria
  7. Czarnota Agnieszka
  8. Dobrzański Mateusz
  9. Faligowski Krzysztof
  10. Kaniuka Emilia
  11. Kaniuka Krzysztof
  12. Kiełbik Marcin
  13. Kuczenko Łukasz
  14. Łukasiewicz Marta
  15. Mól Karol
  16. Pędzik Katarzyna
  17. Polon Roksana
  18. Szłuka vel Sołodyniuk Joanna
  19. Sztukowska Anna
  20. Szymkiewicz Natalia
  21. Śliżewska Agnieszka
  22. Świątkowski Mateusz
  23. Waczkowski Paweł
  24. Walotek Przemysław

 

Klasa III G

  1. Angelelli Leonard
  2. Bojczuk Przemysław
  3. Bołoczko Elzbieta
  4. Chabiniak Grzegorz
  5. Chrząszc Marcin
  6. Dąbek Tomasz
  7. Domanowski Patryk
  8. Gątnicki Daniel
  9. Głuch Natalia
  10. Iwaniuk Mateusz
  11. Kalina Joanna
  12. Kasztel Krystian
  13. Kopańska Monika
  14. Kozerska Paulina
  15. Kwolek Joanna
  16. Leśniak Żaneta
  17. Malinowski Daniel
  18. Matwiejczyk Natalia
  19. Sałata Justyna
  20. Skrzypek Joanna
  21. Stenzinger Krystian
  22. Udodik Andrzej
  23. Wilczyńska Ida
  24. Wilk Tomasz
  25. Wlazło Katarzyna
  26. Żelazek Damian

 

Klasa III H

  1. Bałuk Aurelia
  2. Bartyzel Dorota
  3. Bedychaj Dawid
  4. Berent Piotr
  5. Borochowski Marcin
  6. Dąbczak Rafał
  7. Dembek Dawid
  8. Gajkowski Krzysztof
  9. Harendarz Kamila
  10. Iwańczuk Mateusz
  11. Jaremko Andrzej
  12. Kuczmińska Wioleta
  13. Kurowski Marcin
  14. Lewandowski Bartosz
  15. Łokciewicz Anna
  16. Pięta Kajetan
  17. Pohl Ewa
  18. Prus Katarzyna
  19. Przybyszewska Żaneta
  20. Rodak Kamil
  21. Socha Kamil
  22. Stasiak Artur
  23. Stefanowicz Agata
  24. Szustak Dawid
  25. Zuba Magdalena

 

Rok szkolny 2008/2009

 

Klasa III A

  1. Baliński Jakub
  2. Bródka marcin
  3. Budkowski Radosław
  4. Ciesielski Konrad
  5. Czaplicki Adrian
  6. Duraj Dagmara
  7. Dzieńdziara Filip
  8. Garstka Joanna
  9. Hertel Filip
  10. Janke Mateusz
  11. Kamińska Beata
  12. Kogut Marta
  13. Maksymowicz Rafał
  14. Matuszyk Patrycja
  15. Niekało Kamil
  16. Onichimowska Kinga
  17. Osiński Patryk
  18. Pol Adrian
  19. Puk Rafał
  20. Reszko Patrycja
  21. Sikora Michał
  22. Szczepocki Mateusz
  23. Szkućko Żaneta
  24. Śliwiński Mateusz
  25. Wójcik Marta
  26. Wójcik Weronika

 

Klasa III B

  1. Bociek Mateusz
  2. Buczniewska Karolina
  3. Buszta Daria
  4. Gac Agata
  5. Irski Bartosz
  6. Jarosz Kamila
  7. Kicyła Dorota
  8. Kłoniecki Michał
  9. Lewandowska Monika
  10. Martyniak Jakub
  11. Muszynski Kacper
  12. Najdek Jolanta
  13. Olszak Jakub
  14. Ostrowska Katarzyna
  15. Pawlikowska Justyna
  16. Pietroń Daniel
  17. Podlak Łukasz
  18. Rożan Katarzyna
  19. Stąpel Pulina
  20. Szynańska Małgorzata
  21. Wilk Grzegorz
  22. Wiśniewski Mateusz
  23. Zaciek Agnieszka

 

Klasa III C

  1. Con Małgorzata
  2. Dziaćko Andrzej
  3. Dzimiński Kamil
  4. Gaweł Magdalena
  5. Ginał Piotr
  6. Kanicka Patrycja
  7. Katrycz Paulina
  8. Kluczyński Michał
  9. Kołodziej Seweryn
  10. Kruk Patryk
  11. Kucharz Jan
  12. Kurek Michał
  13. Michalska Patrycja
  14. Mularczyk Mateusz
  15. Nowiczkow Jan
  16. Olszówka Emila
  17. Pietrzyk Patrycja
  18. Piwowar Justyna
  19. Raczyński Adrian
  20. Satora Przemysław
  21. Smulski Adam
  22. Sosnica Katarzyna
  23. Stengert Alicja
  24. Orek Paweł

 

Klasa III D

  1. Blajer Wojciech
  2. Cieślak Marzena
  3. Czaban Beata
  4. Czapracki Jędrzej
  5. Dudziak Ewelina
  6. Gajewski Przemysław
  7. Godzich Kamila
  8. Górski Jacek
  9. Grabowska Sandra
  10. Grabowski Adrian
  11. Gużda Aleksandra
  12. Jankowski Karol
  13. Kościelska Magda
  14. Krężel Maciej
  15. Martyniak Łukasz
  16. Masternak Karolina
  17. Pelc Natalia
  18. Pioterek Kacper
  19. Próchniak Łukasz
  20. Rafalska Anna
  21. Rogalska Monika
  22. Sowińska Paulina
  23. Szuch Aleksandra
  24. Tarucin Krzysztof
  25. Zajdel Łukasz

 

Klasa III E

  1. Dziurawiec Arkadiusz
  2. Gregorowicz Sandra
  3. Henning Marta
  4. Kuglarz Joanna
  5. Łatacz Jakub
  6. Malczewski Michał
  7. Marczyk Dawid
  8. Matusiak Kamil
  9. Migda Mateusz
  10. Mutka Claudio
  11. Panczewska Adriana
  12. Paśnik Agnieszka
  13. Sękowski Michał
  14. SZajer Mateusz
  15. Szkarapat Anna
  16. Ślęczka Jakub
  17. Urbański Rafał
  18. Wąsowicz Joanna
  19. Zema Ewlina
  20. Ziółkowska Ewelina
  21. Zych Tomasz
  22. Żelazek Dawid

 

Klasa III F

  1. Adamenko Sara
  2. Blaszczak Patrycja
  3. Czekan Angelika
  4. Dobrochłop paulina
  5. Dziadkowiak Wiktor
  6. Górniak Aneta
  7. Hajduk Kamil
  8. Jackowiak Marta
  9. Jeleń Aleksandra
  10. Korytkowski Maciej
  11. Kostek Marcin
  12. Kościelska Angelika
  13. Kotwicki Dariusz
  14. Kozdęba Adam
  15. Kulka Tomasz
  16. Mickiewicz Damian
  17. Niedziela Łukasz
  18. Nowacki Adrian
  19. Sawczuk Rafał
  20. Schenfelder Kamila
  21. Szyjeska Klaudia
  22. Śliżewska Karolina
  23. Tałanda Julita
  24. Tysiąc Mateusz
  25. Welcz Marcin
  26. Ziętek Klaudia

 

Rok szkolny 2009/2010

Klasa III A

  1. Bawłowicz Dawid
  2. Buszta Agata
  3. Chabiniak Monika
  4. Cichocki Piotr
  5. Drozdek Magdalena
  6. Furmanowi cz Mateusz
  7. Gorzkiewicz Daria
  8. Henkulak Patryk
  9. Juchniewicz Kamil
  10. Kałużna Patrycja
  11. Kantek Jakub
  12. Kipa Marek
  13. Kołcun Ewelina
  14. Kucharz Anna
  15. Kuta Emilia
  16. Makowski Rafał
  17. Nowaczyk Izabela
  18. Piasecka Ewelina
  19. Radomski Krystian
  20. Salamoński Dominik
  21. Serafinowicz Marta
  22. Trembińska Daria
  23. Trembiński Mateusz
  24. Ziobro Tomasz

Klasa III B

  1. Buzek Małgorzata
  2. Chmielewski Tomasz
  3. Drapała Kacper
  4. Drozdek Monika
  5. Drożęcki Wojciech
  6. Gaweł Jacek
  7. Glondys Klaudia
  8. Janczyło Martyna
  9. Jaros Paweł
  10. Krygier Marcin
  11. Kulpa Aleksandra
  12. Litniowska Agata
  13. Matusiak Adrian
  14. Mazur Dominik
  15. Pala Marek
  16. Skrabalak Agnieszka
  17. Sygutowska Krystyna
  18. Szczepaniak Grzegorz
  19. Wencel Paweł
  20. Ziobro Marta
  21. Żelazek Paulina

Klasa III C

  1. Bartczak Mateusz
  2. Biernat Anna
  3. Biernat Hanna
  4. Iwaniuk Katarzyna
  5. Jagielska Karolina
  6. Jaworska Agnieszka
  7. Jurkiewicz Patryk
  8. Kamienik Patryk
  9. Kościelniak Mateusz
  10. Kulba Agata
  11. Malinowska Paulina
  12. Niezgoda Sandra
  13. Paluchowicz Filip
  14. Pałys Patryk
  15. Pawłowska Ewelina
  16. Rakotoarison Kacper
  17. Staniec Kacper
  18. Starowicz Angelika
  19. Tratkiewicz Weronika
  20. Woźniak Paweł
  21. Zajączkowski Damian
  22. Złomek Grzegorz

Klasa III D

  1. Białota Patryk
  2. BogumiłNatalia
  3. Borowska Joanna
  4. Buławska Anita
  5. Ciołkowska Claudia
  6. Drozdek Cezary
  7. Gruba Mateusz
  8. Holwek Mateusz
  9. Jarzębski Grzegorz
  10. Kępska Joanna
  11. Kirkiewicz Karolina
  12. Kochan Michał
  13. Kulikowski Mateusz
  14. Lesiuk Iwona
  15. Lewandowski Michał
  16. Markiewicz Maciej
  17. Michalak Jakub
  18. Mikołajczyk Bartosz
  19. Prus Mateusz
  20. Ratajczak Paulina
  21. Rogalska Agata
  22. Sikora Marcin

Klasa III E

  1. Bojdys Małgorzata
  2. Brzezicki Oskar
  3. Chęciński Kamil
  4. Jamrozińska Kamila
  5. Kościelny Dominik
  6. Kuruc Paula
  7. Łakomiec Natalia
  8. Łapiński Andrzej
  9. Mazurek Aleksandra
  10. Opielak Magdalena
  11. Pakieła Mateusz
  12. Pawlik Paweł
  13. Pawlik Piotr
  14. Smolarski Artur
  15. Suszycka Monika
  16. Tokarz Ewelina

Klasa III F

  1. Adamusiak Marcin
  2. Bałut Karolina
  3. Bielecka Natalia
  4. Bielejewski Konrad
  5. Blajer Natalia
  6. Bohdziewicz Ertera
  7. Bojdys Patryk
  8. Buzała Grzegorz
  9. Drążkowski Damian
  10. Godlewski Piotr
  11. Janikula Kaja
  12. Januszewska Elwira
  13. Krupowies Patrycja
  14. Kula Paulina
  15. Kwiatkowska Patrycja
  16. Nagajew Karol
  17. Piątek Artur
  18. Purwiel Maciej
  19. Rewaj Marcin
  20. Serhejczuk Liliana
  21. Siwiński Kamil
  22. Skoczylas Przemysław
  23. Spyra Patrycja
  24. Urbaniak Krzysztof
  25. Wasiukiewicz Michał
  26. Zawistowska Monika

Rok szkolny 2010/20011

Klasa III A

  1. Borowska Barbara
  2. Chęcińska Magdalena
  3. Chwałek Damian
  4. Czaplicka Natalia
  5. Galiński Piotr
  6. Jakrzewska Ewelina
  7. Jakrzewski Kamil
  8. Kląskała Dawid
  9. Krawczyk Ewelina
  10. Kruk Monika
  11. Marszałek Łukasz
  12. Naściuk Angelika
  13. Poprawski Patryk
  14. Purwiel Sabina
  15. Rakowski Arkadiusz
  16. Satora Sebastian
  17. Skrzypczak Klaudia
  18. Sławińska Weronika
  19. Sobczak Dorota
  20. Starowicz Rozalia
  21. Suchara Magdalena
  22. Śliżewski Wojciech
  23. Wawrzyniak Damian
  24. Gibas Damian

Klasa III B

  1. Antonowicz Bartosz
  2. Baranowska Mirela
  3. Chmielewski Kamil
  4. Ganczar Cezary
  5. Górski Mateusz
  6. Kościański Kamil
  7. Kotwicki Bartosz
  8. Kozdeba Lucyna
  9. Lulko Patrycja
  10. Malesza Monika
  11. Materek Aleksander
  12. Osadczuk Kinga
  13. Pachocka Karolina
  14. Schoufelder Kinga
  15. Sobocka Klaudia
  16. Sudół Dariusz
  17. Szlendak Mateusz
  18. Świerzko Małgorzata
  19. Torbus Maciej
  20. Zema Tomasz
  21. Zubczyńska Kinga

Klasa III C

  1. Adamowicz Mateusz
  2. Dziwińska Agata
  3. Głowacka Aneta
  4. Gregorowicz Marcin
  5. Kirkiewicz Paulina
  6. Kościelniak Jarosław
  7. Kożuchowicz Mateusz
  8. Kuczyńska Marta
  9. Łydka Jakub
  10. Markowska Aurelia
  11. Masłowska Kinga
  12. Mikołajczak Bartosz
  13. Motak Michał
  14. Muszyński Paweł
  15. Nowiczkow Magdalena
  16. Romańczuk Patrycja
  17. Rulińska Pola
  18. Skoczeń Aleksandra
  19. Smardzewska Sandra
  20. Smolarski Mariusz
  21. Wrzeszcz Maja
  22. Zakrzewska Patrycja
  23. Zawadzki Michał

Klasa III D

  1. Adamenko Kamila
  2. Barnowska Kamila
  3. Biedrycka Karolina
  4. Brząkała Przemysław
  5. Drożęcka Joanna
  6. Goździejewska Adriana
  7. Grabowski Patryk
  8. Hałapup Jakub
  9. Kasperek Tatiana
  10. Kozerska Monika
  11. Kurek Kamil
  12. Kuzyszyn Marek
  13. Loba Karina
  14. Przysiwek Andrzej
  15. Rodak Karolina
  16. Rzeszowski Szymon
  17. Skiba Kamila
  18. Skibińska Klaudia
  19. Sokołowska Julia
  20. Stawiński Piotr
  21. Szpakowski Aleksander
  22. Świerczyński Przemysław
  23. Urban Remigiusz
  24. Walczak Łukasz
  25. Walkosz Adam
  26. Ziobro Mateusz
  27. Ziółkowska Kamila

Klasa III E

  1. Bełska Sandra
  2. Bialic Klaudia
  3. Bolewski Mariusz
  4. Borysionek Malwina
  5. Cieślak Justyna
  6. Danielczyk Dawid
  7. Dobrochłop Maciej
  8. Duraj Dawid
  9. Dzioch Paulina
  10. Jaszczuk Piotr
  11. Kępska Natalia
  12. Konkiel Mateusz
  13. Kotlińska Joanna
  14. Kowalczuk Fabian
  15. Kowalska Kamila
  16. Magda Dominik
  17. Mylordy Magdalena
  18. Moczulska Karolina
  19. Mościpan Damian
  20. Murasicka Nicola
  21. Muzyka Anna
  22. Nowak Damian
  23. Raniś Anna
  24. Słowińska Aleksandra
  25. Zawadzki Bartosz
  26. Zubkowicz Tomasz
  27. Żurek Tomasz

Klasa III F

  1. Bielejewski Iwo
  2. Błaszczyk Kacper
  3. Chomont Bartosz
  4. Dębski Sylwester
  5. Drozdek Kinga
  6. Dudkowski Wojciech
  7. Gauza Joanna
  8. Jakubowski Dawid
  9. Jankowska Anita
  10. Jaromieńczuk Andżelika
  11. Klim Aleksandra
  12. Kołodyński Łukasz
  13. Krzyśków Magdalena
  14. Michalak Kinga
  15. Nawój Damian
  16. Stengert Elżbieta
  17. Tokar Damian
  18. Tomczak Kamil
  19. Urban Kamil
  20. Walendzik Weronika
  21. Wiadomski Michał
  22. Wyrembska Patrycja
  23. Zaleski Oskar
  24. Ziobrowska Emilia
  25. Ziomek Kinga
  26. Zembrowski Dominik
  27. Mierkiewicz Natalia

 

 Strona w trakcie budowy. Kolejne roczniki absolwentów zostaną opublikowane w najbliższym czasie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odsłony: 562

Słowo Dyrektora

       Pamięć ludzka ma szczególną moc rejestrowania pięknych chwil. Chętnie przywołujemy miłe obrazy z przeszłości, wzruszamy się i pragniemy, aby zostały z nami jak najdłużej.

        Jubileusz 40 – lecia szkoły jest właśnie takim momentem, kiedy na chwilę zatrzymujemy się i ze wzruszeniem wspominamy to, co już minęło, odeszło. Czas upływa niezmiernie szybko, a szkolny dzwonek niczym tarcza zegara pokazuje upływ godzin, dni i lat. Uroczystość jubileuszu to ukłon w stronę przeszłości, to pamięć o tych, którzy z wielkim zaangażowaniem budowali naszą szkołę, kreowali jej wizerunek, tworzyli niepowtarzalny charakter.

       Pamiętamy o jej wszystkich dyrektorach. Każdy z nich dołożył swoją cegiełkę do wspaniałej budowli, jaką jest nasza szkoła. To oni skupiali wokół siebie życzliwe grono pedagogów i wspólnie z nim tworzyli przez lata niezwykłą atmosferę placówki.

        Mile wspominamy nauczycieli, którzy z wielkim zaangażowaniem wychowywali i kształcili kolejne pokolenia uczniów. Starali się im przekazać nie tylko wiedzę, ale wskazywali również najważniejsze wartości w życiu każdego człowieka. Spędzali wspólnie ze swoimi wychowankami czas, pamiętali o ważnych uroczystościach, świętach, organizowali wycieczki, które uczyły samodzielności i odpowiedzialności.

        Pamiętamy także o pracownikach obsługi i administracji, bez których trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie szkoły.

       Niezmiernie miło wspominamy uczniów, którzy tak często dostarczali nam uśmiechu i wzruszeń. Przynosili dumę, odnosząc sukcesy w rozmaitych konkursach i zawodach sportowych.

      Jest mi niezmiernie miło, że jako dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Żaganiu im.1. Dywizji Pancernej dow. przez gen S. Maczka mogę kontynuować pracę rozpoczętą czterdzieści lat temu i współtworzyć obecne oblicze szkoły.

     Z optymizmem patrzę w przyszłość, widząc jak nasza szkoła staje się coraz bardziej nowoczesna, bogata w liczne pomoce dydaktyczne. Nadal będziemy dbali o jej rozwój, z szacunkiem spoglądając wstecz, podtrzymując jej tradycje.

      Z okazji 40 – lecia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Żaganiu  im. 1. Dywizji Pancernej dowodzonej przez gen S. Maczka życzę dawnym i obecnym nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi wszelkiej pomyślności. Absolwentom zaś składam życzenia wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

 

                                                                                                                                                                                                                                       Bogumiła Kowalik

                         Zdjęcie szkoły 1980

 

                  Nadanie imienia szkole 1993

                           Wigilia w Gimnazjum 1999