Absolwenci SP nr 5

Absolwenci PSP nr 5

Rok szkoły 1979/1980

Klasa VIII A

  1. Błachowska Mariola
  2. Cebula Grażyna
  3. Drzyzga Dariusz
  4. Dubiński Dariusz
  5. Fura Mirosław
  6. Galiński Waldemar
  7. Gimpel Małgorzata
  8. Jarmołowicz Mariola
  9. Jeniec Bogdan
  10. Jóźwiak Maria
  11. Kaszkur Mariola
  12. Kostrzewski Marek
  13. Kośnik Jarosław
  14. Kowalski Waldemar
  15. Krawczyk Iwona
  16. Maćkowiak Ewa
  17. Niezgoda Artur
  18. Orzeszek Iwona
  19. Pastucha Jolanta
  20. Rewaj Halina
  21. Różycka Maria
  22. Rumak Marek
  23. Siemińska Mariola
  24. Szkarapat Stanisław
  25. Szmulewicz Grażyna
  26. Śmiglewski Zbigniew
  27. Wasiński Radosław
  28. Wójcik Tomasz
  29. Zając Mirosław
  30. Zomer Małgorzata
  31. Kieler Waldemar

Klasa VIII B

  1. Bartoszewicz Ewa
  2. Buganik Wacław
  3. Czarna Elżbieta
  4. Dąbrowski Waldemar
  5. Delost Urszula
  6. Dembek Renata
  7. Dmowska Elżbieta
  8. Drozdek Jan
  9. Drozdek Zygmunt
  10. Grot Katarzyna
  11. Górniak Mirosław
  12. Kosiorowski Kazimierz
  13. Kowal Wiesław
  14. Kupis Elżbieta
  15. Kurek Katarzyna
  16. Kwiatkowska Beata
  17. Malecza Marek
  18. Mazurek Artur
  19. Mikulska Mariola
  20. Najdek Krystyna
  21. Olejniczak Adam
  22. Płaczaszek Lucyna
  23. Prus Dariusz
  24. Prusaczyk Mirosława
  25. Remlein Mariola
  26. Szczygło Józefa
  27. Smorongiewicz Hubert
  28. Trzcionkowska Małgorzata
  29. Tusińska Renata
  30. Waczkowski Jacek
  31. Więckowicz Jolanta
  32. Zuk Dariusz

Klasa VIII C

  1. Białowąs Urszula
  2. Czechowska Marzena
  3. Góral Grażyna
  4. Grzesiuk Bogdan
  5. Haniszewska Irena
  6. Hanka Mirosław
  7. Janowicz Henryk
  8. Kasperek Elżbieta
  9. Kocur Bożena
  10. Kuzio Grażyna
  11. Lechowicz Monika
  12. Nowosiad Krystyna
  13. Palcat Antoni
  14. Rewaj Anna
  15. Senger Piotr
  16. Sieradzka Jolanta
  17. Sieradzki Janusz
  18. Słotwiński Dariusz
  19. Sokołowska Dorota
  20. Staszyńska Janina
  21. Suszucka Wiesława
  22. Telążka Zenon
  23. Tworek Małgorzata
  24. Wąż Wojciech
  25. Więcław Renata
  26. Wiśniewski Edmund
  27. Włodarczyk Beata
  28. Wojcieszek Grzegorz
  29. Maniora Piotr

Rok szkoły 1980/1981

Klasa VIII A

  1. Antonowicz Beata
  2. Brzezicki Andrzej
  3. Chojnowska Ewa
  4. Ciszewski Jarosław
  5. Gembara Iwona
  6. Grzebielucha Janusz
  7. Grzymała Beata
  8. Iwanicki Sylwester
  9. Jagodziński Sławomir
  10. Kasperowicz Waldemar
  11. Kochman Beata
  12. Kochman Iwona
  13. Kołcz Ewa
  14. Kostiuszko Andrzej
  15. Krzywicka Alicja
  16. Krzywicka Krystyna
  17. Kuczmiński Radosław
  18. Kwiatkowska Arleta
  19. Lange Wioletta
  20. Lipiak Jacek
  21. Lubańska Emilia
  22. Maćkowiak Adam
  23. Pękala Paweł
  24. Ryng Beata
  25. Sawicki Marek
  26. Szczepański Romuald
  27. Szewczyk Ewa
  28. Szmagaj Stanisław
  29. Weltrowski Mirosław
  30. Wawrzyniak Henryk

Klasa VIII B

  1. Ceglarska Małgorzata
  2. Czerwiński Sławomir
  3. Fedyszyn Waldemar
  4. Fedak Leszek
  5. Gąsiro Beata
  6. Gorczyca Danuta
  7. Kajper Dorota
  8. Kocur Urszula
  9. Kocur Janusz
  10. Lemiecka Bogusława
  11. Lemiecka Krystyna
  12. Mazur Robert
  13. Muszyński Przemysław
  14. Muszyński Władysław
  15. Nowakowski Jacek
  16. Olchowy Krzysztof
  17. Płonka Dorota
  18. Powadiuk Andrzej
  19. Posielężna Anna
  20. Przysięzny Ryszard
  21. Słonika Elżbieta
  22. Śliwiński Zbigniew
  23. Świderski Grzegorz
  24. Świerszko Robert
  25. Świtała Jolanta
  26. Szklarczuk Mariusz
  27. Szymańska Jolanta
  28. Wieczorkiewicz Wiesław

Klasa VIII C

  1. Bialek Maria
  2. Bortkiewicz Irena
  3. Buganik Grzegorz
  4. Chabiniak Leszek
  5. Con Krzysztof
  6. Drozdek Dorota
  7. Harasymowicz Wioleta
  8. Karaś Mirosław
  9. Kazanecki Jarosław
  10. Kondratowicz Renata
  11. Kostek Andrzej
  12. Kostek Waldemar
  13. Kozieja Jacek
  14. Ochrymczuk Elżbieta
  15. Ochrymczuk Krzysztof
  16. Paczwa Dariusz
  17. Piotrowska Bożena
  18. Podmokły Dariusz
  19. Rogulski Edward
  20. Rzadkowska Bogumiła
  21. Sirant Bogdan
  22. Wójcik Barbara

Klasa VIII D

  1. Baranowska Urszula
  2. Browarny Edward
  3. Chamarczuk Stanisław
  4. Dobrowolska Bożena
  5. Kmiecińska Ewa
  6. Krasowski Zygmunt
  7. Kubas Jerzy
  8. Kołodziej Ireneusz
  9. Kołodziej Jolanta
  10. Kupczyk Marek
  11. Lewicka Jolanta
  12. Łuniew Danuta
  13. Michalak Bogusław
  14. Możdżonek Elwira
  15. Słowińska Maria
  16. Szatkowska Renata
  17. Tomaszek Małgorzata
  18. Totczyk Jacek
  19. Tyrka Anna
  20. Wancel Ewa
  21. WośJezry
  22. Wysocka Iwona
  23. Ziemba Małgorzata
  24. Żegleń Mirosław

Klasa VIII E

  1. Cedro Wiesław
  2. Czerniecki Grzegorz
  3. Czerniecki Leszek
  4. Czerwiński Krzysztof
  5. Fornal Zbigniew
  6. Gierzkiewicz Jolanta
  7. Godlewska Henryka
  8. Grela Wiesław
  9. Hosaniak marek
  10. Kamfonik Wiesława
  11. Kamfonik Małgorzata
  12. Kicyła Jacek
  13. Kilanowska Elżbieta
  14. Kowalski Stefan
  15. Laskowski Grzegorz
  16. Mazur Kazimierz
  17. Miaczkowski Grzegorz
  18. Nedliczak Renata
  19. Nieradka Bogusław
  20. Raubo Jerzy
  21. Słyk Bożena
  22. Skrzypek Zofia
  23. Smolarska Elżbieta
  24. Sokół Anna
  25. Specylak Jacek
  26. Szuch Andrzej
  27. Więcław Marek
  28. Zdrojewska Urszula
  29. Zydorek Teresa

Rok szkolny 1981/1982

Klasa VIII A

  1. Błaszczak Leszek
  2. Cichocka Ewa
  3. Decyk Sławomir
  4. Dziduszko Mariola
  5. Ganczar Robert
  6. Grzybowski Dariusz
  7. Hańczyc Irena
  8. Hodowana Anna
  9. Irska Małgorzata
  10. Januszko Anna
  11. Kościuk Edyta
  12. Kaczmarczyk Andrzej
  13. Kowalska Marzena
  14. Krzysiński Wojciech
  15. Kubas Małgorzata
  16. Kwolek Mirosław
  17. Martynowicz Izabela
  18. Migda Dariusz
  19. Olszewska Beata
  20. Pawlisiak Anna
  21. Polańska Małgorzata
  22. Prochor Adela
  23. Raczyński Andrzej
  24. Sawicka Urszula
  25. SafroniukDariusz
  26. Stapińska Danuta
  27. Stepień Wojciech
  28. Szymańska Danuta
  29. Szymański Dariusz
  30. Telatyńska Elżbieta
  31. Woźniak Maciej
  32. Góral Dariusz

Klasa VIII B

  1. Borochowski Mirosław
  2. Bryk Danuta
  3. Chrząszcz Anna
  4. Dobrowińska Elżbieta
  5. Godlewska Anna
  6. Jachnik Mirosława
  7. Jedzierowski Jerzy
  8. Juszczyszyn Dorota
  9. Jurasik Ryszard
  10. Kamieński Krzysztof
  11. Klimkowska Dorota
  12. Kondek Małgorzata
  13. Kotyla Tomasz
  14. Łyskawa Jacek
  15. Matyjewicz Zenon
  16. Marcinów Andrzej
  17. Maziarz Krystyna
  18. Placuszek Stanisława
  19. Sadowski Krzysztof
  20. Śnieżek Lesław
  21. Stec Krystyna
  22. Szaniawski Krzysztof
  23. Szłapa Magdalena
  24. Szymańska Małgorzata
  25. Truskolawska Krystyna
  26. Wasyliszyn Grzegorz
  27. Wilczewska Dorota
  28. Wojtowicz Marek
  29. Grzesiuk Greta

Klasa VIII C

  1. Bzówka Bożena
  2. Czaińska Bogusława
  3. Czyrska Anna
  4. Jabłońska Renata
  5. Jędrzejewska Sabina
  6. Karczmarek Jacek
  7. Kanicki Dariusz
  8. Kanicki Piotr
  9. Kasperski Tomasz
  10. Kniaziuk Anna
  11. Kulpan Beata
  12. Kurek Danuta
  13. Lemiszka Krzysztof
  14. Makarczyk Zbigniew
  15. Parczewski Adam
  16. Pankiewicz Krystyna
  17. Potyrała Wiesław
  18. Robak Beata
  19. Ryng Małgorzata
  20. Stein Stanisław
  21. Szaplik Dariusz
  22. Trojanowski Robert
  23. Turowski Robert
  24. Wawrzyniak Barbara
  25. Wójcik Renata
  26. Zaciek Ryszard
  27. Ziębiec Justyna

Klasa VIII D

  1. Andrzejak Irena
  2. Bałuk Irena
  3. Chabiniak Andrzej
  4. Czerwiński Andrzej
  5. Dobrowiński Janusz
  6. Dudar Regina
  7. Gajkowski Paweł
  8. Gąsior Jolanta
  9. Gąska Zbigniew
  10. Góral Krystyna
  11. Jaros Adam
  12. Hajducki Józef
  13. Kmieć Renata
  14. Lemiecha Renata
  15. Najdek Katarzyna
  16. Ochrymczuk Beata
  17. Ochrymczuk Elżbieta
  18. Pawlaczyk Jolanta
  19. Parasiewicz Adam
  20. Siwicki Tomasz
  21. Świerzańska Monika
  22. Tarucin Mirosław
  23. Telążka Anna
  24. Wejnan Andrzej

Klasa VIII E

  1. Andrzejak Beata
  2. Zięba Wiesław
  3. Wyrzykiewicz Dariusz
  4. Wiśniewski Andrzej
  5. Woźnica Urszula
  6. Woś Jadwiga
  7. Wawrów Elżbieta
  8. Sztojko Anita
  9. Ściana Dariusz
  10. Suszycki Henryk
  11. Sobkow Andrzej
  12. Spyra Roman
  13. Prusaczyk Mirosław
  14. Popiel Leokadia
  15. Podoba Gabriela
  16. Ostrowska Irena
  17. Orzechowska Jadwiga
  18. Niepsuj Iwona
  19. Niemczyk Marek
  20. Łozińska Agata
  21. Krzyżkiewicz Adela
  22. Kowal Wiesław
  23. Jasinowski Wiesław
  24. Iskrzak Jarosław
  25. Godwin Marek
  26. Fedeczko Andrzej
  27. Faryńska Ewa
  28. Chojniarz Ryszard
  29. Baranowski Jarosław

Rok szkolny 1982/1983

Klasa VIII A

  1. Binek Grzegorz
  2. Con Elżbieta
  3. Czarnogrodzka Jolanta
  4. Danełko Justyna
  5. Duras Bożena
  6. Duras Jarosław
  7. Erdman Zygfryd
  8. Gorczyca Robert
  9. Gumińska Anna
  10. Harasymowicz Ewa
  11. Kuflińska Elżbieta
  12. OchrymczukRozyta
  13. Potęga Dariusz
  14. Pawlak Władysław
  15. Rzadkowski Marek
  16. Starzyńska Henryka
  17. Tarucin Piotr
  18. Szłuka Urszula
  19. Władarczyk Ewa
  20. Wudarczyk Tomasz
  21. Zaradzka Beata
  22. Świątek Teodor
  23. Nowicki Paweł
  24. Michalak Agnieszka

Klasa VIII B

  1. Backiel Paweł
  2. BzówkaKłusek Elżbieta
  3. Domaraczenko Beata
  4. Kłusek Krzysztof
  5. Kostiuszko Anna
  6. Kuczmiński Artur
  7. Kurstak Alina
  8. Łech Dorota
  9. Matusiak Renata
  10. Olencewicz Agnieszka
  11. Petrunio Dariusz
  12. Pol Waldemar
  13. Rybak Wiesław
  14. Ryś Robert
  15. Stadski Waldemar
  16. Strukowska Lucyna
  17. Stępień Małgorzata
  18. Sztukowski Ryszard
  19. Urban Dariusz
  20. Urbański Sławomir
  21. Wysoczańska Joanna
  22. Zarzycki Robert

Klasa VIII C

  1. Barańska Katarzyna
  2. Borkowski Jarosław
  3. Buganik Katarzyna
  4. Drozdek Teresa
  5. Furtak Wojciech
  6. Ganczar Dariusz
  7. Hryniewiecki Piotr
  8. Jankowska Renata
  9. Kałamarz Paweł
  10. Kanicki Robert
  11. Kapica Beata
  12. Kwolek Grzegorz
  13. Lenkiewicz Jarosław
  14. Łysoń Bożena
  15. Mikucka Ewa
  16. Naruszewicz Paweł
  17. Niszewicz Tomasz
  18. Nowakowski Jacek
  19. Otto Agnieszka
  20. Raczyński Piotr
  21. Radecka Anita
  22. Tomczak Piotr
  23. Zajdel Sławomir
  24. Zdanowicz Dariusz
  25. Zdun Małgorzata
  26. Ziobro Elżbieta
  27. Wieczorek Renata
  28. Dembek Bogumiła
  29. Zomer Roman

Klasa VIII D

  1. Balcer Adam
  2. Boniecki Lesław
  3. Budziński Jerzy
  4. Damian Krzysztof
  5. Drożdżyńska Wioletta
  6. Dziurawiec Mariola
  7. Forgacz Piotr
  8. Jakubowski Roman
  9. Jaremko Jan
  10. Kalita Marek
  11. Księżarczy Robert
  12. Kuc Daniel
  13. Kurek Adam
  14. Marcinkowska Maria
  15. Mazur Wiesław
  16. Michalski Zenon
  17. Nowosiad Renata
  18. Pawlisz Waldemar
  19. Popławski Eugeniusz
  20. Rzewucka Beata
  21. Stanisławski Wiesław
  22. Świtała Marek
  23. Szarnowska Renata
  24. Szewczyk Mariola
  25. Szczurowska Mariola
  26. Wancel Jarosław
  27. Wieloch Robert
  28. Wyrzykiewicz Grzegorz
  29. Zawadzki Roman

Klasa VIII E

  1. Borowski Sławomir
  2. Cedro Jacek
  3. Gorzkowski Ryszard
  4. Górak Katarzyna
  5. Jakubowska Ewa
  6. Jasinowska Elżbieta
  7. Łabuda Małgorzata
  8. Maćków Piotr
  9. Mazur Dorota
  10. Mazur Lech
  11. Opioła Lidia
  12. Pałka Małgorzata
  13. Papiernik Weronika
  14. Pilarczyk Marek
  15. Pirga Bogusława
  16. Prochor Izabela
  17. Serhejczuk Andrzej
  18. Starczewski Mariusz
  19. Wasyliszyn Maria
  20. Ząbek Kazimierz
  21. Żurawska Małgorzata
  22. Mleczko Sławomir
  23. Pakies Honorata

Rok szkolny 1983/1984

Klasa VIII A

  1. Adamska Rozalia
  2. Bąk Barbara
  3. Bolewski Artur
  4. Broniewska Małgorzata
  5. Buganik Małgorzata
  6. Cyrann Irena
  7. Drozdek Mieczysław
  8. Fedeczko Anna
  9. Irska Barbara
  10. Jegorow Mirosław
  11. Kastelik Beata
  12. Kędziora Grzegorz
  13. Kępińska Joanna
  14. Kępiński Tomasz
  15. Kondek Ireneusz
  16. Koprowska Marta
  17. Mazur Elżbieta
  18. Ryznar Ewa
  19. Moskalik Jan
  20. Sarzyńska Mariola
  21. Suradzka Beata
  22. Smagowski Dariusz
  23. Suszek Beata
  24. Suszycka Jolanta
  25. Szymków Iwona
  26. Wójciak Władysław
  27. Wójciak Stanisław
  28. Żuk Ewa

Klasa VIII B

  1. Bator Zenon
  2. Bernard Andrzej
  3. Chabiniak Wioletta
  4. Fedorowicz Edyta
  5. Gonera Sylwia
  6. Hryniewiecki Ryszard
  7. Jurasik Robert
  8. Kaczmarek Dariusz
  9. Kurkowski Adam
  10. Lechocki Sławomir
  11. Lewandowska Izabela
  12. Marszewska Monika
  13. Masłowska Grażyna
  14. Masłowska Rozalia
  15. Muszyński Jarosław
  16. Niebieszczański Wojciech
  17. Piotrowicz Beata
  18. Pomaski Wiesław
  19. Puszkarz Henryk
  20. Ryś Jarosław
  21. Stankiewicz Artur
  22. Strehlau Grzegorz
  23. Stapińska Dorota
  24. Szłuka Robert
  25. Szymkiewicz Marzena
  26. Slirak Małgorzata
  27. Urban Anna
  28. Wittbrodt Iwona

Klasa VIII C

  1. Błaszczak Grzegorz
  2. Bratkowski Robert
  3. Góra Anna
  4. Jankowska Barbara
  5. Jasiura Teresa
  6. Jaszczak Robert
  7. Kamińska Beata
  8. Kodrau Mariusz
  9. Kuczmiński Robert
  10. Kruk Małgorzata
  11. Morawiec Marek
  12. Odwald Aurelia
  13. Odwald Artur
  14. Panczewska Bożena
  15. Rulińska Edyta
  16. Sienkiewicz Piotr
  17. Szczęsny Daniel
  18. Szewc Edyta
  19. Szoplik Wiesław
  20. Szpajcher Małgorzata
  21. Szydłowska Katarzyna
  22. Teuber Monika
  23. Trojanowska Ewa
  24. Wasylciuw Jarosław
  25. Wójcik Dariusz
  26. Wójcik Robert
  27. Zaleski Arkadiusz

Klasa VIII D

  1. Białko Zbigniew
  2. Czaiński Wiesław
  3. Dziurawiec Ewa
  4. Gliniak Bożena
  5. Hertel Ryszard
  6. Jaremko Krzysztof
  7. Kapsiak Anna
  8. Kozłowski Andrzej
  9. Kuczak Ewelina
  10. Księżarczyk Jolanta
  11. Lichwiarz Stanisław
  12. Marcinów Marzena
  13. Nowak Krzysztof
  14. Owczarek Grażyna
  15. Palutka Wanda
  16. Sadowska Małgorzata
  17. Skura Wioletta
  18. Surgunt Anna
  19. Stankiewicz Dariusz
  20. Szajer Jan
  21. Świtała Mirosław
  22. Siedlecki Robert
  23. Szaniawski Romuald
  24. Ziułczyk Krzysztof
  25. Wasiak Stanisław

Klasa VIII E

  1. Chojnowska Elżbieta
  2. Jasinowski Andrzej
  3. Jasinowski Krzysztof
  4. Jurasik Teresa
  5. Kamfonik Beata
  6. Jarosz Beata
  7. Iskrzak Mirosław
  8. Kruk Robert
  9. Krystecki Radosław
  10. Malinowski Jarosław
  11. Miszkiewicz Anna
  12. Mikulski Robert
  13. Najdek Przemysław
  14. Nawrocka Elżbieta
  15. Niepsuj Monika
  16. Olszewska Marzena
  17. Osadczuk Krzysztof
  18. Paludkiewicz Agata
  19. Piotrowski Dariusz
  20. Pirga Karolina
  21. Rajchert Andrzej
  22. Saleniuk Małgorzata
  23. Sikora Marzena
  24. Słyk Brygida
  25. Strzelecki Marek
  26. Szuch Jolanta
  27. Wolańska Alina
  28. Czerwiński Dariusz

Rok szkolny 1984/1985

Klasa VIII A

  1. Atalska Wioleta
  2. Bartnowska Anna
  3. Białowąs Renata
  4. Chwalisz Iwona
  5. Dominiak Sylwia
  6. Czyżowicz Adam
  7. Drozdek Dariusz
  8. Drozdek Jan
  9. Foltyn Dariusz
  10. Gawlik Ewa
  11. Jacyszyn Renata
  12. Jarońska Bogumiła
  13. Malinowska Małgorzata
  14. Mazurek Małgorzata
  15. Mazurek Stanisław
  16. Poniewierka Robert
  17. Prus Piotr
  18. Rak Jacek
  19. Szklarczuk Krzysztof
  20. Szydłowski Piotr
  21. Szymków Barbara
  22. Świstuń Andrzej
  23. Tarucin Marek
  24. Wasińska Marzena
  25. Woładkiewicz Andrzej
  26. Ziemkiewicz Aneta
  27. Krzysińska Elżbieta

Klasa VIII B

  1. Blicharz Joanna
  2. Czapczyński Jarosław
  3. Faliński Robert
  4. Girsa Dorota
  5. Ignaczak Krzysztof
  6. Jankowski Andrzej
  7. Jonak Paweł
  8. Kamiński Bogusław
  9. Kościuk Konrad
  10. Koteczka Iwona
  11. Kozłowska Marzena
  12. Koza Jacek
  13. Lewicki Robert
  14. Morski Jarosław
  15. Nowak Renata
  16. Obuchowicz Leszek
  17. Pityński Edward
  18. Rodkiewicz Piotr
  19. Sinkowski Tadeusz
  20. Strzępka Witold
  21. Utracki Roman
  22. Zajączkowska Małgorzata
  23. Zaleszczenko Iwona
  24. Żarnecka Anna
  25. Kajper Antoni

Klasa VIII C

  1. Balawajder Beata
  2. Calak Danuta
  3. Danak Robert
  4. Dunaj Wioletta
  5. Frąckowiak Dariusz
  6. Gajdamowicz Ewa
  7. Grolewski Piotr
  8. Iryszek Leszek
  9. Jackowiak Grzegorz
  10. Jędruszek Janusz
  11. Kanicka Małgorzata
  12. Kasperowicz Maciej
  13. Łaboszczak Artur
  14. Łabuda Stanisław
  15. Łukasik Ireneusz
  16. Matczak Edyta
  17. Matusiak Artur
  18. Mleczko Jolanta
  19. Pruchniak Arleta
  20. Romańczuk Jarosław
  21. Staliś Małgorzata
  22. Traczyńska Barbara
  23. Wenzlaw Mariusz
  24. Żyża Andrzej
  25. Łukasik Adam

Klasa VIII D

  1. Bednarz Piotr
  2. Bomba Grzegorz
  3. Chojniarz Jolanta
  4. Garboś Wiesław
  5. Grzelak iwona
  6. Juszczyszyn Franciszek
  7. Jóźwiak Mariusz
  8. Jurkiewicz Beata
  9. Kupczyk Mirosława
  10. Kupczyk Urszula
  11. Kutek Roman
  12. Lichwiarz Beata
  13. Łaniewska Wioletta
  14. Magiera Iwona
  15. Mućka Anna
  16. Ostrowska Dorota
  17. Sołtysiak Dariusz
  18. Stasiak Sławomir
  19. Szczegóra Beata
  20. Szwankowski Janusz
  21. Tyrka Stanisław
  22. Woś Grzegorz
  23. Wysocka Beata
  24. Zając Mariusz
  25. Żeglerz Piotr
  26. Żental Paweł
  27. Skrynnyk Tomasz
  28. Mazur Zbigniew

Klasa VIII E

  1. Cedro Katarzyna
  2. Drost Adam
  3. Drost Waldemar
  4. Fornal Jolanta
  5. Gąsior Agata
  6. Gorczyca Małgorzata
  7. Gorczyca Mieczysława
  8. Hałapup Jan
  9. Kurzanowska Agnieszka
  10. Lipiński Artur
  11. Łukasik Roman
  12. Macków Izabela
  13. Olchowa Joanna
  14. Papiernik Anna
  15. Saleniuk Lucyna
  16. Sobczak Wioletta
  17. Sobków Elżbieta
  18. Sokołowska Aldona
  19. Stein Krystyna
  20. Zganiacz Barbara
  21. Zięba Tadeusz
  22. Ziułczyk Zbigniew
  23. Szewczuk Teresa
  24. Kuruc Ireneusz

Rok szkolny 1985/1986

Klasa VIII A

  1. Bogumił Wojciech
  2. Chęciński Mariusz
  3. Deczkowska Renata
  4. Dębska Beata
  5. Dylewicz Agnieszka
  6. Dymnicki Mariusz
  7. Fałat Anna
  8. Gauza Wioletta
  9. Błaszczyk Agnieszka
  10. Hertel Aleksandra
  11. Jegorow Ewa
  12. Jurko Beata
  13. Karczyński Krzysztof
  14. Kondek Karol
  15. Koprowska Natalia
  16. Lubańska Aneta
  17. Malinowska Monika
  18. Milczewski Artur
  19. Niesłuchowska Agnieszka
  20. Potęga Norbert
  21. Olszewska Sabina
  22. Świątkowski Paweł
  23. Surgut Agnieszka

Klasa VIII B

  1. Adamczyk Czesław
  2. Bałoń Anna
  3. Bartków Lesław
  4. Czerwiński Piotr
  5. Grabiec Barbara
  6. Grela Małgorzata
  7. Kogut Elżbieta
  8. Kotyla Karol
  9. Kuźmiczenko Artur
  10. Kwapisz Aneta
  11. Ląd Marian
  12. Lechocki Mirosław
  13. Madej Bożena
  14. Massalski Tomasz
  15. Michalik Sylwia
  16. Morski Mariusz
  17. Moryc Małgorzata
  18. Nowak Anna
  19. Pierścionek Anna
  20. Podkościelny Marek
  21. Sicińska Irena
  22. Siepietowski Piotr
  23. Skiba Agnieszka
  24. Szot Wioletta
  25. Urban Mirosława
  26. Zaciek Zbigniew
  27. Zaprzalski Przemysław
  28. Zubczyńska Anna
  29. Trzciński Norbert

Klasa VIII C

  1. Bialic Sławomir
  2. Czapla Monika
  3. Drogosz Dariusz
  4. Ganczar Dorota
  5. Głuszek Małgorzata
  6. Ignaczak Elżbieta
  7. Jabłońska Agnieszka
  8. Jakubowska Ann
  9. Kaczmarek Małgorzata
  10. Kanicka Wioletta
  11. Kowal Agnieszka
  12. Łabuda Andrzej
  13. Matuszewska Bogusława
  14. Magiera Sławomir
  15. Mościpan Robert
  16. Olszewska Edyta
  17. Piotrowski Dariusz
  18. Rybak Dariusz
  19. Stankiewicz Sylwia
  20. Stempel Ireneusz
  21. Stokłosa Agnieszka
  22. Szewczak Bogdan
  23. Zaleszczenko Jacek
  24. Michalak Andrzej
  25. Jarich Grzegorz
  26. Kaczmarek Wioletta

Klasa VIII D

  1. Aleksandrowicz Katarzyna
  2. Baczyńska Bogusława
  3. Broniewski Krzysztof
  4. Drozdek Renata
  5. Faryńska Lucyna
  6. Fedeczko Adam
  7. Ganczar Anna
  8. Grela Anna
  9. Kępiński Roman
  10. Konieczna Barbara
  11. Kostrzew Wiesław
  12. Kowal Lesław
  13. Kruk Ewa
  14. Kruk Sławomir
  15. Kujawska Iwona
  16. Kulig Mariusz
  17. Kużycka Izabela
  18. Łoziński Sylwester
  19. Malinowska Renata
  20. Mazur Marek
  21. Najdek Danuta
  22. Najduch Anna
  23. Oblamski Robert
  24. Papiernik Iwona
  25. Saleniuk Piotr
  26. Sikora Anita
  27. Słowik Urszula
  28. Sokół Jacek
  29. Totczyk daniel
  30. Wygowski Mariusz
  31. Zakrzewska Małgorzata

Klasa VIII E

  1. Adamczyk Marek
  2. Balcer Ewa
  3. Bedychaj Beata
  4. Bilska Lidia
  5. Burghardt Kazimierz
  6. Cieślikowaski Piotr
  7. Dziewiatnik Anna
  8. Dziurawiec Dariusz
  9. Gliniak Elżbieta
  10. Kalita Krzysztof
  11. Kasztel Danuta
  12. Krzystek Robert
  13. Lewicka Anna
  14. Przysiężna Małgorzata
  15. Sokołowski Dariusz
  16. Soroka Ewa
  17. Spyra Barbara
  18. Stojak Dariusz
  19. Stwora Marek
  20. Świtała Edward
  21. Szarnowska Elżbieta
  22. Szadkowski Dariusz
  23. Szpaczyński Jacek
  24. Tułacz Ewa
  25. Turowski Mirosław
  26. Wiśniewski Robert
  27. Wolski Zbigniew
  28. Zając Beata
  29. Ziemba Lidia

Rok szkolny 1986/1987

Klasa VIII A

  1. Barabas Krzysztof
  2. Chochła Zenon
  3. Dąbski Ireneusz
  4. Durkacz Piotr
  5. Dziubińska Dorota
  6. Dybowska Aneta
  7. Gacki Mariusz
  8. Golec Agnieszka
  9. Irski Ireneusz
  10. Jacyszyn Robert
  11. Jarich Małgorzata
  12. Kufliński Krzysztof
  13. Kurek Agnieszka
  14. Milczewska Cecylia
  15. Milewska Anna
  16. Miodek Halina
  17. Nawój Robert
  18. Perz Maria
  19. Piłat Joanna
  20. Poremba Iwona
  21. Prokop Grzegorz
  22. Silna Danuta
  23. Skórski Robert
  24. Tokar Boguslaw

Klasa VIII B

  1. Bednarska Agnieszka
  2. Ciesiellski Sławomir
  3. Dulko Elżbieta
  4. Dużała Marzena
  5. Fajfrowska Marzena
  6. Gębura Mirosław
  7. Jurzysta Sławomir
  8. Kaczor Izabela
  9. Kępka Artur
  10. Kostiuszko Sławomir
  11. Król Elżbieta
  12. Kubicka Katarzyna
  13. Kupis Edyta
  14. Leśniewska Monika
  15. Łoś Anna
  16. Mickiewicz Artur
  17. Nowak Grzegorz
  18. Pinkowski Artur
  19. Rębacz Iwona
  20. Szczęsna Wioletta
  21. WawrzyniakMiroslaw
  22. Zubaczyńska Edyta
  23. Żental Dorota

Klasa VIII C

  1. Błaszczyk Renata
  2. Borkowska Ewa
  3. Calak Katarzyna
  4. Doner Anna
  5. Gajdamowicz Beata
  6. Jackowiak Paweł
  7. Kaczmarczyk Marek
  8. Kirkiewicz Ewa
  9. Kuzara Jarosław
  10. Łaskarzewski Krzysztof
  11. Malaszewski Jarosław
  12. Masłowski Grzegorz
  13. Paluchowicz Mirosław
  14. Pohl Dariusz
  15. Pejga Anna
  16. Romańczuk Krzysztof
  17. Sienkiewicz Henryk
  18. Słowiński Mirosław
  19. Tomczak Paweł
  20. Trembiński Mirosław
  21. Urbańska Gabriela
  22. Wasyliszyn Daniel
  23. Węc Ireneusz
  24. Zając Bożena

Klasa VIII D

  1. Antosz Krzysztof
  2. Doroziński Dariusz
  3. Gołębiowska Marzena
  4. Gorzkowski Piotr
  5. Jurasik Edward
  6. Kępiński Paweł
  7. Kisielewski Krzysztof
  8. Knichał Zbigniew
  9. Kosko Tadeusz
  10. Kowalska Anna
  11. Krukowska Renata
  12. Krzyżyk Angela
  13. Kuczak Beata
  14. Linecki Mariusz
  15. Lipiński Mariusz
  16. Marciniak Tomasz
  17. Muszyński Hubert
  18. Potęga Daniel
  19. Pieczywek Dariusz
  20. Piksa Dariusz
  21. Sokół Urszula
  22. Sosnowski Robert
  23. Tokarz Artur
  24. Wojcieszek Anna
  25. Bialic Marek
  26. Skirewski Mariusz

Rok szkolny 1987/1988

Klasa VIII A

  1. Białoń Marek
  2. Bałuk Adam
  3. Chilicka Magdalena
  4. Dąbrowski Robert
  5. Dybowski Marek
  6. Dylewicz Tomasz
  7. Hertel Rajmund
  8. Jabłońska Aleksandra
  9. Jamroziński Tomasz
  10. Janecka Bożena
  11. Kaczmarczyk Renata
  12. Kitta Mariusz
  13. Kondek Andrzej
  14. Kozłowska Elżbieta
  15. Lew Grzegorz
  16. Łech Magdalena
  17. Machowski Arkadiusz
  18. Madej Joanna
  19. Sokołowski Przemysław
  20. Styczyński Bartłomiej
  21. Sygutowska Wioletta
  22. Szczególski Waldemar
  23. Wierzbicka Katarzyna
  24. Wlazło Mariusz
  25. Zakrawacz Kazimierz
  26. Zaorska Ann
  27. Zdanowicz Bogdan
  28. Żyża Grzegorz

Klasa VIII B

  1. Adamska Krystyna
  2. Baczyńska Barbara
  3. Choma Małgorzata
  4. Chruścicka Alicja
  5. Fedeczko Józef
  6. Gajewski Ryszard
  7. Jędrzejczak Emilia
  8. Kapłon Andrzej
  9. Kleczyńska Irena
  10. Koprowska Karina Maura
  11. Kowal Beata
  12. Kuczak Mariusz
  13. Kuczek Tomasz
  14. Lechowicz Aneta
  15. Lechowicz Arkadiusz
  16. Maksymienko Paweł
  17. Mazur Jarosław
  18. Nawrocka Agata
  19. Niekrasow Piotr
  20. Nowakowski Grzegorz
  21. Pankiewicz Bożena
  22. Ryzner Adam
  23. Senyk Marcin
  24. Sondaj Grzegorz
  25. Tomczak Wioletta
  26. Wilczek Janusz
  27. Sieradzka Jolanta

Klasa VIII C

  1. Bergiel Dariusz
  2. Broniewski Andrzej
  3. Deczkowska Iwona
  4. Gołuch Katarzyna
  5. Gulej Tomasz
  6. Hańczyc Marzena
  7. Herold Dorota
  8. Horoszyński Sylwester
  9. Jabłoński Piotr
  10. Kamińska Anna
  11. Klag Dariusz
  12. Krepska Tatiana
  13. Kuczmiński Sebastian
  14. Lupa Tomasz
  15. Marszewski Mariusz
  16. Miazga Renata
  17. Michalak Maciej
  18. Nowak Andrzej
  19. Poremba Agnieszka
  20. Poremba Joanna
  21. Ryś Jarosław
  22. Szewczyk Jarosław
  23. Wrona Ryszard
  24. Zając Anita
  25. Zawadzki Marcin
  26. Woźniak Izabela

Klasa VIII D

  1. Chwalisz Adam
  2. Ciesielska Wioletta
  3. Głowacki Michał
  4. Grzymała Paweł
  5. Gacki Sławomir
  6. Hoszecki Sławomir
  7. Jackowska Ewa
  8. Kazalski Tomasz
  9. Kecman Mirosław
  10. Kowalczyk Robert
  11. Kowalski Tomasz
  12. Maj Arkadiusz
  13. Markowski Dariusz
  14. Mikłuszka Beata
  15. Mięka Agnieszka
  16. Seyna Adam
  17. Sieprawska Katarzyna
  18. Sochacka Elzbieta
  19. Węcławski Ernest
  20. Winbrodt Wiesława
  21. Zaleska Arleta
  22. Ziętek Daniel
  23. Ziobro Dariusz

Rok szkolny 1988/1989

Klasa VIII A

  1. Berłowska Małgorzata
  2. Butkiewicz Beata
  3. Czuba Zbigniew
  4. Dołęgowski Krzysztof
  5. Furtak Marcin
  6. Janecka Joanna
  7. Gacki Grzegorz
  8. Kasprzyk Agnieszka
  9. Klimas Edyta
  10. Klimowicz Anna
  11. Kozłowska Agnieszka
  12. Mikucka Joanna
  13. Milczewska Monika
  14. Moryc Anna
  15. Sokołowska Renata
  16. Słomka Katarzyna
  17. Stelmach Sylwester
  18. Szoplik Zenon
  19. Szwankowski Andrzej
  20. Tomkiewicz Magdalena
  21. Urbański Paweł
  22. Żarnecki Przemysław

Klasa VIII B

  1. Bagiński Andrzej
  2. Bernad Alicja
  3. Dulko Beata
  4. Giepard Grzegorz
  5. Grolewska Agnieszka
  6. Grzybowska Beata
  7. Jurasik Teresa
  8. KohnkePawel
  9. Kołodziejska Barbara
  10. Kotyla Katarzyna
  11. Krzemińska Elżbieta
  12. Krystecka Monika
  13. Kuczek Alicja
  14. Lewandowska Bożena
  15. Luks Beata
  16. Lupa Anna
  17. Miazga Sylwester
  18. Paczes Piotr
  19. Perz Grzegorz
  20. Sosnowska Angelika
  21. Stefaniszyn Bartosz
  22. Terpiłowska Renata
  23. Wenzław Hanna
  24. Witczak Barbara
  25. Wnęk Adam
  26. Zarzycki Artur
  27. Ziomek Mariusz

Klasa VIII C

  1. Barńska Sylwia
  2. Bortkiewicz Arleta
  3. Czerski Ireneusz
  4. Ilczyszyn Mieczysław
  5. Jabłoński Patryk
  6. Karłowski Rafał
  7. Kazalska Katarzyna
  8. Kedziora Adriana
  9. Kinas Anna
  10. Królikowski Mirosław
  11. Lipka Tomasz
  12. Machowska Dorota
  13. Malinowska Sylwia
  14. Małecka Małgorzata
  15. Mickiewicz Joanna
  16. Niedziela Anna
  17. Nowacki Józef
  18. Pinkowski Paweł
  19. Podkościelny Tomasz
  20. Radawski Mariusz
  21. Rzeźniczak Robert
  22. Strzepka Joanna
  23. Suszycki Sebastian
  24. Wróblewska Małgorzata
  25. Ziętek Agnieszka

Klasa VIII D

  1. Bora Mariusz
  2. Fedeczko Katarzyna
  3. Jędrzejczak Janina
  4. Kilanowski Maciej
  5. Kopeć Jacek
  6. Kopeć Jerzy
  7. Kurzycka Ewa
  8. Łoniewska Edyta
  9. Maciaszek Piotr
  10. Piksa Krzysztof
  11. Sokołowski Jarosław
  12. Synowiecka Beata
  13. Sys Dorota
  14. Światkowski Ryszard
  15. Szostak Wiesław
  16. Sztojko Roman
  17. Szymków Joanna
  18. Urbanowicz Marzena
  19. Walczak Grzegorz
  20. Węglarz Alicja
  21. Żak Iwona
  22. Zaleska Katarzyna
  23. Zamkiewicz Dariusz
  24. Żurawska Danuta

Rok szkolny 1989/1990

Klasa VIII A

  1. Błoniarz Krzysztof
  2. Broniewski Piotr
  3. Dorozińska Ewa
  4. Głowacka Danuta
  5. Janikula Agnieszka
  6. Jarich Monika
  7. Jegorow Paweł
  8. Klos Edyta
  9. Kosko Ryszard
  10. Kuczak Anna
  11. Kuczak Sławomir
  12. Kurka Monika
  13. Leśniewska Małgorzata
  14. Łukasik Edyta
  15. Marciniak Adam
  16. Najdek Joanna
  17. Niemczyk Tomasz
  18. Pawlicka Jolanta
  19. Rogalski Krzysztof
  20. Siwiec Mirosława
  21. Soroka Grzegorz
  22. Szczecińska Bogumiła
  23. Szymków Jarosław
  24. Wagner Monika
  25. Sawicki Robert

Klasa VIII B

  1. Bednarski Tomasz
  2. Bykowski Paweł
  3. Drogosz Jacek
  4. Fałat Zbigniew
  5. Gintowt Beata
  6. Golan Roksana
  7. Gonera Iwona
  8. Grądziel Kinga
  9. Hrydziuszko Edyta
  10. Jasiński Tomasz
  11. Klimowicz Monika
  12. Kupis Dorota
  13. Kuzara Małgorzata
  14. Michalak Grzegorz
  15. Mackiewicz Krzysztof
  16. Masłowska Małgorzata
  17. Nowacki Jarosław
  18. Nowak Marcin
  19. Nowak Rafał
  20. Ryś Piotr
  21. Walawender Robert
  22. Starzyńska Monika
  23. Zaprzalski Grzegorz
  24. Zioło Wioletta
  25. Sipińska Ewa

Klasa VIII C

  1. Berger Marcin
  2. Beśka Urszula
  3. Hczyszyn Marzena
  4. Jakubczak Anna
  5. Janikula Daniel
  6. Jański Tomasz
  7. Jonak Anna
  8. Klag Krzysztof
  9. Kowalski Paweł
  10. Kozłowska Monika
  11. Krepski Piotr
  12. Litwora Tomasz
  13. Malinowska Magdalena
  14. Marciniak Szymon
  15. Miszczyszyn Agnieszka
  16. Ogór Róża
  17. Płoszaj Anna
  18. Tawrel Dorota
  19. Woźniak Maciej
  20. Zakrawacz Marcin
  21. Zakrawacz Małgorzata
  22. Zawadzka Agata

Klasa VIII D

  1. Adamczyk Elżbieta
  2. Budka Joanna
  3. Chęciński Artur
  4. Fetzki Bartłomiej
  5. Frąc Alicja
  6. Galas Marek
  7. Guzenda Jarosław
  8. Jamroziński Wojciech
  9. Kostelik Agnieszka
  10. Kiklica Iwona
  11. Klag Małgorzata
  12. Kondracka Anna
  13. Kowalewski Grzegorz
  14. Kurpiel Joanna
  15. Matyjewicz Rafał
  16. Motak Robert
  17. Mudrak Agnieszka
  18. Niechwiadowicz Mariusz
  19. Papciak Sylwia
  20. Pinrdal Izabela
  21. Pohl Katarzyna
  22. Radulska Anna
  23. Runkiewicz Jacek
  24. Silny Marek
  25. Stępień Sylwia
  26. Wasyliszyn Ewa
  27. Wikszta Sebastian
  28. Zubczyńska Barbara
  29. Kaleta Marcin

Rok Szkolny 1990/1991

Klasa VIII A

  1. Bernad Krzysztof
  2. Bojaczuk Anna
  3. Broniewska Bogusława
  4. Chabiniak Joanna
  5. Drozdek Jarosław
  6. Gajdamowicz Adam
  7. Kaczmarczyk Andrzej
  8. Karczyński Przemysław
  9. Kasprzyk Maciej
  10. Kędziora Monika
  11. Klag Sławomir
  12. Kłos Wojciech
  13. Krzeszewski Krzysztof
  14. Lorenz Robert
  15. Olszówka Marcin
  16. Piwowar Monika
  17. Słomka Krystian
  18. Sołek Agnieszka
  19. Stryjek Bogusława
  20. Strzelecka Sylwia
  21. Teodorowicz Renata
  22. Wojtkowska Agnieszka
  23. Wojtyś Maciej
  24. Zaborowski Tomasz
  25. Zaorski Andrzej
  26. Zaradzka Danuta

Klasa VIII B

  1. Balawajder Piotr
  2. Białek Joanna
  3. Borzęda Barbara
  4. Bratkowska Monika
  5. Cybulska Agnieszka
  6. Dwornicka Dorota
  7. Dylewicz Daniel
  8. Gacki Robert
  9. Iwaniak Marcin
  10. Janikula Marek
  11. Jaszczak Agnieszka
  12. Kiszczyc Sebastian
  13. Kogut Piotr
  14. Kowal Agata
  15. Kowal Aneta
  16. Kozłowska Dorota
  17. Krzysztof Piotr
  18. Kuczewski Paweł
  19. Łęcki Wojciech
  20. Machowski Piotr
  21. Madej Elżbieta
  22. Matyja Mariusz
  23. Mleczkowski Piotr
  24. Ossowska Bogumiła
  25. Semla Piotr
  26. Szewczyk Tomasz
  27. Szydłowska Ewa
  28. Węcławski Przemysław

 

Klasa VIII C

  1. Antończyk Andrzej
  2. Baranowska Kornelia
  3. Borowiak Agnieszka
  4. Brechuń Adrian
  5. Byczek Jacek
  6. Dąbrowska Ewelina
  7. Dołęgowski Romuald
  8. Głowacka Helena
  9. Grześkowiak Romuald
  10. Janikula Sylwia
  11. Jarmołowicz Agnieszka
  12. Jędzierowski Adam
  13. Kanfonik Monika
  14. Kilanowski Dariusz
  15. Kogut Janusz
  16. Kuleczka Krzysztof
  17. Łucarz Emil
  18. Masłowska Barbara
  19. Ptasiński Piotr
  20. Robak Marlena
  21. Skiba Jacek
  22. Szczęsna Ewa
  23. Starzyńska Katarzyna
  24. Sys Wioletta
  25. Szwankowska Elżbieta
  26. Wojtczak Anita
  27. Totczyk Tomasz

Klasa VIII D

  1. Biernat Wiesław
  2. Broniszewska Urszula
  3. Bortkiewicz Radomir
  4. Borzęda Piotr
  5. Ciućmański Adam
  6. Choma Tomasz
  7. Drużko Arkadiusz
  8. Fedeczko Zofia
  9. Kalika Anna
  10. Kępiński Ireneusz
  11. Kleczyńska Edyta
  12. Kisielewski Arkadiusz
  13. Kowalczyk Piotr
  14. Kowalska Barbara
  15. Kowalski Sebastian
  16. Kopaniecki Jan
  17. Kopeć Marek
  18. Kuczmińska Agnieszka
  19. Kuczak Wioletta
  20. Marcinkowska Jowita
  21. Makowska Małgorzata
  22. Miszczyszyn Mariusz
  23. Reichel Marzena
  24. Rzeźniczak Piotr
  25. Świątkowska Agnieszka

Rok szkolny 1991/1992

Klasa VIII A

  1. Bartosz Katarzyna
  2. Bialic Radosław
  3. Błoniarz Marcin
  4. Drozdek Sylwia
  5. Fabisiak Iwona
  6. Gintowt Katarzyna
  7. Gołuch Aleksandra
  8. Kalinowska Marta
  9. Kogut Roman
  10. Kalinka Przemysław
  11. Kowal Damian
  12. Kruk Wojciech
  13. Kuleczka Joanna
  14. Kumik Adam
  15. Madej Katarzyna
  16. Miodek Agnieszka
  17. Moryc Katarzyna
  18. Olszewska Magdalena
  19. Płócienniczak Sebastian
  20. Spiżak Sylwia
  21. Schodnik Jarosław
  22. Tomkiewicz Adriana
  23. Tur Maksymilian
  24. Włodarczyk Jarosław
  25. Wróblewski Marek
  26. Zaleski Kornel

Klasa VIII B

  1. Baniuk Jacek
  2. Berger Anita
  3. Bogoń Dominik
  4. Budnik Marta
  5. Bugaj Joanna
  6. Buczkowski Marcin
  7. Chmielewski Piotr
  8. Gębura Piotr
  9. Kladko Marcin
  10. Jankowiak Marta
  11. Klimas Anna
  12. Klimowicz Marek
  13. Komorkiewicz Anna
  14. Kosmala Ewa
  15. Kowalska Urszula
  16. Kuczmińska Anna
  17. Michalski Krzysztof
  18. Mirosław Krzysztof
  19. Muskała Joanna
  20. Niedziela Bernardyna
  21. Nowacki Michał
  22. Parafimowicz Renata
  23. Przerwa Robert
  24. Ptasiński Marcin
  25. Radulski Jarosław
  26. Wilenta Remigiusz
  27. Zawisz Magdalena

Klasa VIII C

  1. Bilski Szymon
  2. Bożek Tomasz
  3. Chalicki Maciej
  4. Czyżowicz Ewa
  5. Grześkowiak Jarosław
  6. Hańczyc Krzysztof
  7. Jefimow Dorota
  8. Krokos Paweł
  9. Kubiak Anna
  10. Kubok Dorota
  11. Kurek Urszula
  12. Mikłuszka Artur
  13. Mulkowski Włodzimierz
  14. Prochor Renata
  15. Romkowski Bartłomiej
  16. Ryś Dariusz
  17. Szczepanowski Marek
  18. Terpiłowski Krzysztof
  19. Włodarczyk Aneta
  20. Wojtczak Anita
  21. Woźniak Marek
  22. Zaborowski Sławomir
  23. Zienkiewicz Joanna
  24. Świtała Wioletta
  25. Grochala Mariusz

Klasa VIII D

  1. Bora Agnieszka
  2. Broniszewska Iwona
  3. Dobrowolska Grażyna
  4. Faryńska Magdalena
  5. Kępka Marcin
  6. Kowalska Sylwia
  7. Kuczmiński Piotr
  8. Lewandowski Emil
  9. Łaskarzewski Michał
  10. Makowska Anna
  11. Owsiak Elżbieta
  12. Potęga Wioletta
  13. Słowińska Wioletta
  14. Sokołowska Lilianna
  15. Staśkiewicz Sławomir
  16. Tyrański Arkadiusz
  17. Wawrzycka Edyta
  18. Zakrzeska Monika
  19. Ziemiański Rafał
  20. Żegleń Stanisław
  21. Żurawski Wojciech
  22. Soroka Agnieszka
  23. Raszewski Mariusz

Rok szkolny 1992/1993

Klasa VIII A

  1. Andrzejewska Beata
  2. Bujda Rafał
  3. Bednarczyk Małgorzata
  4. Biernat Katarzyna
  5. Borzęda Grzegorz
  6. Buganik Anna
  7. Dzioch Maria-Teresa
  8. Kaczmarek Zofia
  9. Kolinka Magdalena
  10. Len Daniel
  11. Litwin Marcin
  12. Najdek Roman
  13. Nuckowska Magdalena
  14. Olszówka Mirosław
  15. Onichimiuk Sebastian
  16. Piwowar Emilia
  17. Prędka Edyta
  18. Sarbak Monika
  19. Silny Daniel
  20. Skibińska Agnieszka
  21. Sołek Jacek
  22. Sosnowski Daniel
  23. Tur Urszula
  24. Wikszta Marcin
  25. Wróblewski Krzysztof
  26. Zioło Tomasz

Klasa VIII B

  1. Antończyk Wioletta
  2. Boch Katarzyna
  3. Bykowski Radosław
  4. Galińska Halina
  5. Hrydziuszko Dominik
  6. Iryszek Daniel
  7. Gierzkiewicz Aleksandra
  8. Kamińska Agnieszka
  9. Kiklica Agnieszka
  10. Kirkiewicz Piotr
  11. Konys Anna
  12. Kurowski Marcin
  13. Łukasik Sylwia
  14. Milczewska Sylwia
  15. Moszczyńska Sabina
  16. Pająk Aneta
  17. Rady Sławomir
  18. Sokołowski Krzysztof
  19. Szajer Daniel
  20. Turlej Marcin
  21. Wierzbowski Artur
  22. Zaborska Agnieszka
  23. Zielińska Ewa
  24. Żarski Piotr
  25. Kucia Krzysztof

Klasa VIII C

  1. Andruszewska Agnieszka
  2. Bernaś Mariusz
  3. Binek Agnieszka
  4. Ciura Aneta
  5. Chiczewski Mariusz
  6. Chruścicki Marek
  7. Dylewicz Magdalena
  8. Figaj Zbigniew
  9. Janikula Dorota
  10. Kozłowski Sylwester
  11. Klejbach Paweł
  12. Kubiak Patrycja
  13. Kuczak Beata
  14. Kulinowski Nikodem
  15. Kurpiewski Grzegorz
  16. Mikołajczyk Katarzyna
  17. Petzel Agnieszka
  18. Osadczuk Aleksandra
  19. Radulska Wioletta
  20. Rzeźniczak Anna
  21. Rydz Beata
  22. Świtoń Ewa
  23. Wiadomska Magdalena
  24. Wilenta Piotr
  25. Wojtkowiak Marek
  26. Zawisza Tomasz

Klasa VIII D

  1. Adamczyk Krystian
  2. Aleksandrowicz Robert
  3. Bekier Dorota
  4. Budka Julia
  5. Choma Anna
  6. Drozdowska Magsalena
  7. Hodowany Maciej
  8. Jankowski Tomasz
  9. Jasińska Ewa
  10. Klag Waldemar
  11. Kondraciuk Kamila
  12. Koteczka Paweł
  13. Kowalska Magdalena
  14. Kurek Monika
  15. Marczuk Oliwia
  16. Maziarz Katarzyna
  17. Modzelewska Agnieszka
  18. Mudrak Grzegorz
  19. Purcha Joanna
  20. Sienkiewicz Paweł
  21. Skorupski Tomasz
  22. Stolarska Anna
  23. Suchiński Tomasz
  24. Szczepaniak Katarzyna
  25. Szpruta Krzysztof
  26. Ziętek Dorota
  27. Żukowska Renata

Rok szkolny 1993/1994

Klasa VIII A

  1. Bąk Dominika
  2. Ciura Agnieszka
  3. Czuchnowska Katarzyna
  4. Frydel Przemysław
  5. Grabowski Piotr
  6. Jankowiak Agnieszka
  7. Jurasik Grzegorz
  8. Kniaziuk Joanna
  9. Kondratowicz Piotr
  10. Kuta Joanna
  11. Krukowska Katarzyna
  12. Łucarz Anna
  13. Malaszewska Iwona
  14. Mazur Piotr
  15. Migdalski Przemysław
  16. Modzelewski Marcin
  17. Motyka Artur
  18. Wąż Damian
  19. Wyspiański Krzysztof
  20. Pogorzelec Bartłomiej
  21. Pomarańska Agnieszka
  22. Pośpiech Anna
  23. Pruś Sylwia
  24. Rady Robert
  25. Salamon Andrzej
  26. Stachowicz Daniel
  27. Szwed Damian
  28. Szymczak Joanna
  29. Talarski Tomasz
  30. Turlej Małgorzata

Klasa VIII B

  1. Basiak Agnieszka
  2. Bogoń Karolina
  3. Borzęda Emilia
  4. Byczek Katarzyna
  5. Chabiniak Marta
  6. Drogosz Adam
  7. Ganczar Agnieszka
  8. Herokd Bogusława
  9. Jackiewicz Edyta
  10. Janowska Beata
  11. Jurkiewicz Mariusz
  12. Kala Aldona
  13. Kluz Monika
  14. Komorkiewicz Mariusz
  15. Kowalewski Piotr
  16. Kozłowska Ewa
  17. Kruczkiewicz Ewelina
  18. Kużdżała Krzysztof
  19. Migda Marcin
  20. Nowak Magda
  21. Olszewska Anna
  22. Petrunio Anna
  23. Płocienniczak Monika
  24. Skrok Zenon
  25. Urban Przemysław
  26. Wojtkowiak Jacek
  27. Wróblewski Michał
  28. Ziobro Rafał

Klasa VIII C

  1. Bajda Sebastian
  2. Banibura Łukasz
  3. Bekier Małgorzata
  4. Cehak Cezary
  5. Domański Krzysztof
  6. Głowacki Paweł
  7. Hurma Monika
  8. Jasniak Karina
  9. Jefimow Piotr
  10. Jędrzejczyk Daniel
  11. Kozak Marcin
  12. Król Natalia
  13. Kuczak Małgorzata
  14. Mackiewicz Ewa
  15. Machowski Radosław
  16. Machulak Anna
  17. Majewski Arkadiusz
  18. Marcinkowska Arleta
  19. Nadrzycki Krystian
  20. Obórka Grzegorz
  21. Pomanowska Sylwia
  22. Ruliński Robert
  23. Siwiec Barbara
  24. Śleżuk Monika
  25. Stryjek Monika
  26. Suszycka Anna
  27. Sys Piotr
  28. Szewczak Alicja

Klasa VIII D

  1. Chaberska Regina
  2. Chabiniak Lilianna
  3. Cybulska Mariola
  4. Gorlewski marek
  5. Jarmołowicz Katarzyna
  6. Kaczmarski Paweł
  7. Klimek Rafał
  8. Kłusek Grzegorz
  9. Kogut Małgorzata
  10. Kogut Mirosław
  11. Kowalewska Marzena
  12. Krzyształowski Grzegorz
  13. Lipa Przemysław
  14. Litwora Anna
  15. Łata Marcin
  16. Suszycki Łukasz
  17. Morawska Agnieszka
  18. Nisiewicz Daniel
  19. Piotrowska Agnieszka
  20. Połowin Anita
  21. Sysoń Krzysztof
  22. Wiśniewska Katarzyna
  23. Zubczyński Maciej
  24. Kasprzak Bartosz
  25. Niewiadomski Adam

Rok szkolny 1994/1995

Klasa VIII A

  1. Bera Jolanta
  2. Biełajczuk Piotr
  3. Bojaczuk Tomasz
  4. Buczkowski Marcin
  5. Dulko Robert
  6. Kasprzak Kinga
  7. Komisarczyk Krzysztof
  8. Krupiński Grzegorz
  9. Krzywicki Andrzej
  10. Kubiak Adam
  11. Miazga Adam
  12. PinkowskaKatarzyna
  13. Prokop Krzysztof
  14. Rady Krzysztof
  15. Rudak Krzysztof
  16. Salich Monika
  17. Siadak Dariusz
  18. Skołuba Marcin
  19. Sołek Adam
  20. Szymczak Jarosław
  21. Tawrel Piotr
  22. Tyszkiewicz Anna
  23. Walawender Aneta
  24. Zienkiewicz Marcin

Klasa VIII B

  1. Bogdanowicz Tomasz
  2. Choma Krzysztof
  3. Chudzik Marta
  4. Drozdek Edyta
  5. Gruszecki Przemysław
  6. Guz Marcin
  7. Hennig Radosław
  8. Horoszkiewicz Katarzyna
  9. Jackiewicz Dorota
  10. Kupis Jadwiga
  11. Kwolek Janusz
  12. Mardosz Daria
  13. Polanowski Krzysztof
  14. Pułaczewski Rafał
  15. Słupek Piotr
  16. Sokołowski Sebastian
  17. Sarbak Justyna
  18. Starczewska Anna
  19. Stępień Małgorzata
  20. Szczepanowski Jarosław
  21. Szczęsny Tomasz
  22. Zdon Ariel
  23. Zioło Maciej

Klasa VIII C

  1. Bartlińska Ilona
  2. Bielesz Marcin
  3. Furmanowicz Krzysztof
  4. Galas Maciej
  5. Janik Tomasz
  6. Jaworski Krzysztof
  7. Jaworska Urszula
  8. KItala Aneta
  9. Kluz Izabela
  10. Kłos Anna
  11. Kondek Bartłomiej
  12. Krokos Marta
  13. Matyja Beata
  14. Michalak Irmina
  15. Miszczyszyn Edyta
  16. Muszalski Paweł
  17. Nowak Krystian
  18. Pietkun Paulina
  19. Styczeń Mirosław
  20. Szajer Magdalena
  21. Szajer Marcin
  22. Tomaszek Marcin
  23. Witkiewicz Magdalena
  24. Witkowski Tomasz
  25. Wróblewski Mirosław

Klasa VIII D

  1. Basiak Bożena
  2. Bolewska Aneta
  3. DelakKatarzyna
  4. Dzierżyński Marcin
  5. Fetzki Paweł
  6. Frąckowiak Tomasz
  7. Gałecki Sebastian
  8. Kohnke Marcin
  9. Kroczńska Anna
  10. Kulinowski Paweł
  11. Kuta Tomasz
  12. Lechocki Artur
  13. Michałowski Michał
  14. Mulson Beata
  15. Muskała Alina
  16. Ponikowski Damian
  17. Prus Marcin
  18. Rakowska Karolina
  19. Szczepaniak Marcin
  20. Szpyt Marcin
  21. Szuch Radosław
  22. Terlecka Barbara
  23. Zaborski Paweł
  24. Ziemiańska Agnieszka
  25. Ciepielowska Aneta

Klasa VIII E

  1. Arasimowicz Karolina
  2. Borkowicz Anna
  3. Buganik Elżbieta
  4. Buganik Anna
  5. Butkiewicz Monika
  6. Brodowski Dariusz
  7. Całka Agata
  8. Hrynkiewicz Julia
  9. Jaworska Maja
  10. Kraczek Magdalena
  11. Kuźniar Krzysztof
  12. Kędzierska Elżbieta
  13. Kosmala Alicja
  14. Kowal Marzena
  15. Kużdżał Joanna
  16. Martyniak Katarzyna
  17. Mućka Joanna
  18. Niezgoda Tomasz
  19. Petzel Józefina
  20. Sokołowska Marta
  21. Wojtkiewicz Kamila
  22. Zawadzka Justyna
  23. Ziomek Daniel

Rok szkolny 1995/1996

Klasa VIII A

  1. Bochoń Damian
  2. Byczek Beata
  3. Dzimińska Dagmara
  4. Filipowicz Grzegorz
  5. Filipowicz Jolanta
  6. Galiński Wojciech
  7. Gargula Krystian
  8. Hurma Dagmara
  9. Kala Renata
  10. Kuta Roman
  11. Łysoń Mariusz
  12. Mańkowska Agnieszka
  13. Muzylak Agnieszka
  14. Pajestka Dawid
  15. Płonka Ewelina
  16. Polanowski Marcin
  17. Prędki Łukasz
  18. Rajnsz Monika
  19. Sawicki Łukasz
  20. Stanisławski Przemysław
  21. Tyburczy Kamila
  22. Tyburski Sylwester
  23. Tysiąc Anna
  24. Włodarczyk Dominika

Klasa VIII B

  1. Basiak Mariusz
  2. Bastrzyk Agnieszka
  3. Czuchnowski Bogdan
  4. Dobroliński Michał
  5. Hrydziuszko Dorota
  6. Krupiński Tadeusz
  7. Kudosz Jarosław
  8. Leśniawska Sylwia
  9. Majewski Leszek
  10. Matusiak Honorata
  11. Nowak Justyna
  12. Petzel Dorota
  13. Ponikowska Justyna
  14. Ptasińska Monika
  15. Sienkiewicz Sławomir
  16. Siwa Katarzyna
  17. Skibiński Rafał
  18. Skieresz Dorota
  19. Skórska Magdalena
  20. Sowiński Sławomir
  21. Szwed Marcin
  22. Tomczyk Anita
  23. Tyrański Krystian
  24. Wilk Aneta
  25. Zygmanowski Rafał

Klasa VIII C

  1. Baniuk Marcin
  2. Bojczuk Justyna
  3. Celiński Mariusz
  4. Długosz Roman
  5. Kalisz Agnieszka
  6. Katarzyniec Katarzyna
  7. Kowalski Szymon
  8. Luniak Anna
  9. Marzec Aleksandra
  10. Matyjas Adam
  11. Olszewski Norbert
  12. Parecka Bożena
  13. Piękosz Anna
  14. Sobańska Magdalena
  15. Suchińska Agnieszka
  16. Szymańska Dagmara
  17. Tatarzycki Emil
  18. Tyszewicz Ewa
  19. Wieczorek Cezary
  20. Wilczyński Sebastian
  21. Witkowska Agnieszka
  22. Wojtyś Michał
  23. Wyspiańska Elżbieta
  24. Zawadzka Małgorzata

Klasa VIII D

  1. Chamarczuk Sławomira
  2. Delost Stanisław
  3. Grudzień Marcin
  4. Guz Katarzyna
  5. Hoszecka Magdalena
  6. Janikula Fabian
  7. Jaworski Rafał
  8. Kara Wojciech
  9. Karpowicz Marta
  10. Krempa Sylwia
  11. Kroczak Tomasz
  12. Kruczkiewicz Łukasz
  13. Kuczak Aleksandra
  14. Kula Katarzyna
  15. Leśniak Krzysztof
  16. Migdalski Łukasz
  17. Nowak Dariusz
  18. Nowak Jarosław
  19. Salamon Agnieszka
  20. Świstuń Agnieszka
  21. Urbańska Dominika
  22. Wróblewski Piotr
  23. Ziobro Marzena
  24. Żukowski Robert

Klasa VIII E

  1. Bernaś Marzena
  2. Białek Maciej
  3. Głuszek Michał
  4. Hyjek Agnieszka
  5. Kajper Agnieszka
  6. Kieler Julita
  7. KinasKatatzyna
  8. Kozłowska Jolanta
  9. Lipa Justyna
  10. Patiaka Łukasz (zmiana nazwiska Łownicki Łukasz)
  11. Łohaza Jowita
  12. Łukasiewicz Tomasz
  13. Niezgodzki Marcin
  14. Słomian Marcin
  15. Szewczyk Aurelia
  16. Wawrzycki Krzysztof
  17. Wojtczak Anna
  18. Wojtkiewicz Aneta
  19. Szwed Monika

Rok szkolny 1996/1997

Klasa VIII A

  1. Buganik Iwona
  2. Ciura Krystian
  3. Dobroliński Marek
  4. Galasiak Łukasz
  5. Kajper Rafał
  6. Karolczyk Agnieszka
  7. Kniotek Magdalena
  8. Koczwarski Sławomir
  9. Kowal Dorota
  10. Kowalski Michał
  11. Lichtańska Natalia
  12. Luniak Dorota
  13. Mańkowska Ewa
  14. Martyniak Wojciech
  15. Obórka Joanna
  16. Oleksiewicz Tomasz
  17. Pietkun Beata
  18. Pinkowska Adriana
  19. Siwik Krzysztof
  20. Stańczyk Krzysztof
  21. Szczepaniak Karina
  22. Szczepanowska Agnieszka
  23. Tomaszek Tomasz
  24. Wąż Marcin
  25. Witecka Kornelia
  26. Zielińska Greta
  27. Żarski Grzegorz
  28. Szczygieł Mariusz
  29. Kubok Łukasz

Klasa VIII B

  1. Bojdys Sławomir
  2. Drozdek Alina
  3. Dzierżyńska Magdalena
  4. Filipowicz Katarzyna
  5. Gałek Paulina
  6. Gałek Justyna
  7. Henning Anita
  8. Horoszyńska Lilianna
  9. Jary Katarzyna
  10. Kluz Hubert
  11. Kluz Marcin
  12. Kraczek Cezary
  13. Ląg Grzegorz
  14. Leja Katarzyna
  15. Lewicki Rafał
  16. Moczulski Dawid
  17. Niemirski Tomasz
  18. Prucnal Tomasz
  19. Słupek Krzysztof
  20. Soroka Karolina
  21. Staliś Wiktor
  22. Śleżuk Krzysztof
  23. Szewczyk Monika
  24. Trzeciak Mateusz

Klasa VIII C

  1. Antoniuk Przemysław
  2. Antończyk Grzegorz
  3. Butkiewicz Krzysztof
  4. Chabecka Marzena
  5. Czarny Paweł
  6. Czerniecka Małgorzata
  7. Gierszak Damian
  8. Graczyk Marcin
  9. Hładko Tomasz
  10. Jabłońska Justyna
  11. Kanaś Łukasz
  12. Kaniecka Dominika
  13. Kędziora Krzysztof
  14. Leśniak Andrzej
  15. Mućka Aleksandra
  16. Muszyński Tomasz
  17. Protasiewicz Magdalena
  18. Rogalski Piotr
  19. Ruciński Michał
  20. Sirant Justyna
  21. Siofer Piotr
  22. Szajer Honorata
  23. Szłuka Beata
  24. Szpruta Joanna
  25. Wawrzycka Zuzanna
  26. Wnuk Przemysław
  27. Zębala Beata
  28. Zieliński Marcin

Klasa VIII D

  1. Bartosz Mateusz
  2. Biernat Justyna
  3. Borowiak Alina
  4. Buczkowska Joanna
  5. Chabiniak Rafał
  6. Ciupiał Monika
  7. Czarniecki Piotr
  8. Fujak Bartosz
  9. Gierzkiewicz Anna
  10. Kalinowska Weronika
  11. Kalita Michał
  12. Kazalska Monika
  13. Kret Krzysztof
  14. Kucab Julita
  15. Kulasza Katarzyna
  16. Lasota Wojciech
  17. Marczewska Edyta
  18. Martyniak Damian
  19. Muszalski Adam
  20. Perdek Anna
  21. Pietrzak Marcin
  22. Piękosz Tomasz
  23. Podkidacz Przemysław
  24. Sienkiewicz Jolanta
  25. Sieńska Urszula
  26. Siwiec Wiesław
  27. Solnica Marcin

Klasa VIII E

  1. Boch Urszula
  2. Blum Krzysztof
  3. Biełajczuk Paweł
  4. Byczkowska Magdalena
  5. Chęciński Sebastian
  6. Hrabi Piotr
  7. Kubiak Ewa
  8. Kurek Ewelina
  9. Książek Joanna
  10. Litwin Damian
  11. Marczyński Szymon
  12. Mikołajczyk Rafał
  13. Muzyka Agnieszka
  14. Radawski Krzysztof
  15. Skibińska Angelika
  16. Starczewski Krzysztof
  17. Stępień Patryk
  18. Śmieszek Ryszard
  19. Szewczyk Magdalena
  20. Więckowski Michał
  21. Wikszta Dariusz
  22. Zakrzewski Marcin
  23. Zarzycka Katarzyna
  24. Wójtowicz Anna

Klasa VIII F

  1. Abramczyk Dominika
  2. Bartlińska Patrycja
  3. Bobrowska Katarzyna
  4. Bojczak Łukasz
  5. Jankowski Sławomir
  6. Cieślak Sławomir
  7. Jamrozik Dariusz
  8. Grabowska Joanna
  9. Jurasik Sylwia
  10. Jurasik Tomasz
  11. Kaczmarek Natalia
  12. Karczewska Agnieszka
  13. Kmiecik Krzysztof
  14. Kozak Andrzej
  15. Król Paweł
  16. Kuta Łukasz
  17. Maciejewska Sylwia
  18. Mazur Szczepan
  19. Mysiak Marcin
  20. Osadczuk Agnieszka
  21. Wójcik Kinga
  22. Zdon Katarzyna

Rok szkolny 1997/1998

Klasa VIII A

  1. Biernat Michalina
  2. Całka Jacek
  3. Chmielecka Kamila
  4. Chudy Tomasz
  5. Czarniecki Marek
  6. Długosz Marcin
  7. Filipowicz Joanna
  8. Gacek Kamil
  9. Gierzkiewicz Barbara
  10. Kruk Tomasz
  11. Kupis Grzegorz
  12. Mardosz Katarzyna
  13. Michałowska Anna
  14. Nowak Aneta
  15. Osoliniec Rafał
  16. Popławska Kamila
  17. Remisz Katarzyna
  18. Szymczak Krzysztof
  19. TałandaMarci
  20. Węcławska Dagmara
  21. Zaleszczenko Adam
  22. Zuszek Agnieszka
  23. Żental Tomasz

Klasa VIII B

  1. Borkiewicz Łukasz
  2. Broszczuk Adam
  3. Bugaj Zuzanna
  4. Chodorowska Magdalena
  5. Cisek Ewa
  6. Czarny Igor
  7. Graczyk Piotr
  8. Jeżewski Marek
  9. Juszczak Anna
  10. Kaczmarek Alicja
  11. Kuźniar Tomasz
  12. Litwin Dominik
  13. Magiera Edyta
  14. Mazur Daniel
  15. Michalak Anna
  16. Michalak Honorata
  17. Motak Michał
  18. Pięta Katarzyna
  19. Siadak Sławomir
  20. Sieradzki Maciej
  21. Sobański Wojciech
  22. Stańczyk Agnieszka
  23. Szmygin Justyna
  24. Walczak Andrzej
  25. Woch Kamil

Klasa VIII C

  1. Bączyński Adrian
  2. Białowąs Marcin
  3. Buczel Przemysław
  4. Ciesielczyk Anna
  5. Chochła Andrzej
  6. Chołuj Anna
  7. Doruch Tomasz
  8. Grabieć Dariusz
  9. Grzesik Piotr
  10. Jagiełło Magdalena
  11. Jary Izabela
  12. Kozłowski Marcin
  13. Król Iwona
  14. Marzec Marcin
  15. Nowak Anna
  16. Nowak Beata
  17. Ojejarz Monika
  18. Pogorzelska Jowita
  19. Przerwa Mariusz
  20. Siwa Kamila
  21. Turlej Katarzyna
  22. Wnuk Rafał

Klasa VIII D

  1. Buganik Angelina
  2. Choma Marta
  3. Jabłońska Beata
  4. Kaczmarska Anna
  5. Kara Ewa
  6. Kierska Jolanta
  7. Kołodziejska Renata
  8. Kowalska Agnieszka
  9. Kurek Tomasz
  10. Lelek Magdalena
  11. Milczewski Przemysław
  12. Olszewski Marcin
  13. Szczepaniak Magdalena
  14. Śmieszek Anna
  15. Tomczyk Rafał
  16. Tomczyk Tomasz
  17. Tyburczy Tomasz
  18. Urbanik Jacek
  19. Urbański Paweł
  20. Wójcik Krystian
  21. Zubczyńska Małgorzata
  22. Irska Marta

Klasa VIII E

  1. Bober Małgorzata
  2. Bober Arkadiusz
  3. Chodkiewicz Anna
  4. Dąbek Paweł
  5. Dudek Dawid
  6. Dudek Małgorzata
  7. Fraszczyk Piotr
  8. Frączek Paweł
  9. Golan Dagmara
  10. Górniak Anna
  11. Jackiewicz Katarzyna
  12. Klimek Adrian
  13. Kogut Jacek
  14. Kowalska Karolina
  15. Krzeszewski Marcin
  16. Kuczak Katarzyna
  17. Kuźmińczuk Łukasz
  18. Lipiecka Anna
  19. Lubański Marian
  20. Michalski Tomasz
  21. Miszczyszyn Ilona
  22. Płoszaj Paweł
  23. Skoczylas Mariusz
  24. Skoczylas Paweł

Klasa VIII F

  1. Bałoń Tomasz
  2. Bergiel Agnieszka
  3. Buganik Piotr
  4. Frąckowiak Bartosz
  5. Jaworski Tomasz
  6. Jeleń Mariusz
  7. Kulak Katarzyna
  8. Len Damian
  9. Litwin Michał
  10. Malinowski Tomasz
  11. Muzyka Joanna
  12. Niewiadomska Dagmara
  13. Protasewicz Anna
  14. Pyś Magda
  15. RaniśKatarzyna
  16. Runowski Marcin
  17. Romkowska Katarzyna
  18. Siwik Ewa
  19. Stachowicz Robert
  20. Sokolski Jakub
  21. Sysoń Małgorzata
  22. Tuburska Wiesława
  23. Witkowska Marta
  24. Zawadzka Ewa
  25. Parecki Tomasz

Rok szkolny 1998/1999

Klasa VI A

  1. Bardoń Łukasz
  2. Bielecki Przemysław
  3. Dziaćko Ryszard
  4. Górniak Grzegorz
  5. Idziaszek Agata
  6. Jerzewska Małgorzata
  7. Kamińska Paulina
  8. Kojda Paulina
  9. Konkiel Adam
  10. Kowalski Andrzej
  11. Kulasz Mateusz
  12. Kurek Judyta
  13. Łażewski Jakub
  14. Mikulska Natalia
  15. Sekulska Joanna
  16. Skoczeń Jagoda
  17. Sobol Monika
  18. Sygutowski Paweł
  19. Szmygin Grzegorz
  20. Tyburczy Daniel
  21. Twardosz Natalia
  22. Wawrzynkowski Piotr
  23. Woch Justyna
  24. Żebrowski Paweł
  25. Żurańska Monika

Klasa VI B

  1. Bieńkowski Robert
  2. Brodowski Mirosław
  3. Herniak Katarzyna
  4. Hrydziuszko Katarzyna
  5. Krasuska Katarzyna
  6. Kuzyszyn Magdalena
  7. Łukasiewicz Karolina
  8. Marchewka Judyta
  9. Mielnik Jacek
  10. Oleksiewicz Marcin
  11. Pawłowicz Ewelina
  12. Pelczarska Kamila
  13. Piwowar Tomasz
  14. Pyś Michał
  15. Rzymiański Łukasz
  16. Sadłocha Żaneta
  17. Sałata Daria
  18. Skowrońska Karolina
  19. Stapel Kamil
  20. Toczyski Wojciech
  21. Woch Katarzyna
  22. Wyszyński Łukasz
  23. Zakrawacz Mariusz
  24. Zielińska Roksana
  25. Żurawski Grzegorz

Klasa VI C

  1. Bogusz Agata
  2. Dumin Wojciech
  3. Kajder Malwina
  4. Kalita Mateusz
  5. Katarzyniec Maciej
  6. Krych Karolina
  7. Kwarciński Jacek
  8. Łyszczyk Jakub
  9. Machacz Jakub
  10. Malinowska Milena
  11. Mazurek Wojciech
  12. Nowak Justyna
  13. Orlikowska Katarzyna
  14. Orszulak Rafał
  15. Paluch Katarzyna
  16. Pieluszczak Tomasz
  17. Pietrzak Agnieszka
  18. Pietrzak Tomasz
  19. Przybyłowski Piotr
  20. Słodowy Mariusz
  21. Unierzyska Wioletta
  22. Zawadzki Krystian
  23. Zomer Sławomir

Klasa VI D

  1. Białek Adrian
  2. Bożętka Wojciech
  3. Chodkiewicz Mateusz
  4. Goleniewska Joanna
  5. Grabiec Kornelia
  6. Kipa Marta
  7. Kluz Paweł
  8. Kobylańska Ewelina
  9. Komar Kamila
  10. Kozłowska Ewa
  11. Lecki Tomasz
  12. Olejniczak Marzena
  13. Osica Krzysztof
  14. Pawlica Agata
  15. Stańczyk Małgorzata
  16. Stolarczyk Ilona
  17. Szestakowicz Sławomir
  18. Szurlaj Grzegorz
  19. Ślęczka Paulina
  20. Tomczyk Damian
  21. Wasek Katarzyna
  22. Wojtas Katarzyna
  23. Zator Łukasz
  24. Zomer Robert

Klasa VI E

  1. Adamiak Piotr
  2. Ambroziak Marta
  3. Boraca Anna
  4. Cisek Wojciech
  5. Dudek Justyna
  6. Furmanowicz Magdalena
  7. Hekert Marta
  8. Józefaciuk Maciej
  9. Kogut Krzysztof
  10. Kryków Joanna
  11. Kulasza Dawid
  12. Kulik Beata
  13. Ląg Dorota
  14. Marczuk Przemysław
  15. Migas Adriana
  16. Nowaczyk Marcin
  17. Szestakowicz Natalia
  18. Szutra Andrzej
  19. Szwed Sandra
  20. Turza Przemysław
  21. Urbanik Agata
  22. Wilkus Michał
  23. Wojtyłowicz Marek
  24. Wolak Maria
  25. Wójcik Sandra

Rok szkolny 1998/1999

Klasa VIII A

  1. Bastrzyk Joanna
  2. Blum Patryk
  3. Chabecka Aleksandra
  4. Dudek Sebastian
  5. Gałek Mateusz
  6. Giełda Adrian
  7. Górniak Izabela
  8. Jagiełło Piotr
  9. Jaworska Katarzyna
  10. Kalinowski Seweryn
  11. Kasztel Monika
  12. Kozak Małgorzata
  13. Kurpiel Piotr
  14. Kuźmieńczuk Krzysztof
  15. Lelek Izabela
  16. Lorent Leszek
  17. Mazurek Robert
  18. Niemirska Jolanta
  19. Ponikowski Mateusz
  20. Ptasińska Justyna
  21. Sielatycka Anna
  22. Szwarc Paweł
  23. Witecka Mariola

Klasa VIII B

  1. Błądek Paweł
  2. Buganik Urszula
  3. Cytlak Mirosław
  4. Filipowicz Paweł
  5. Horoszkiewicz Adriana
  6. Józefaciuk Michał
  7. Kolbrum Adriana
  8. Lubas marek
  9. Marciniuk Marcin
  10. Marczuk Aneta
  11. Niezgodzki Damian
  12. Pawłowska Jagoda
  13. Pietrzak Wioletta
  14. Przybylska Irmina
  15. Rady Marcin
  16. Remisz Joanna
  17. Sałata Monika
  18. Smogarzewski Maciej
  19. Szalon Agnieszka
  20. Śleżuk Beata
  21. Tomczyk Izabela
  22. Więckowski Artur
  23. Wojtas Mateusz
  24. Zakrawacz Monika
  25. Żebrowski Grzegorz

Klasa VIII C

  1. Bobrowska Małgorzata
  2. Broda Łukasz
  3. Cieślak Paweł
  4. Cupiał Justyna
  5. Gargula Kamil
  6. Harłukowicz Wojciech
  7. Hrabi Monika
  8. Hrydziuszko Łukasz
  9. Jaszczuk Mariola
  10. Jonak Krzysztof
  11. Kamińska Marta
  12. Kasper Monika
  13. Klejbach Marcin
  14. Korpan Karolina
  15. Mirska Anna
  16. Pajestka Marcin
  17. Rzymiańska Katarzyna
  18. Skorupski Łukasz
  19. Solnica Bartosz
  20. Soroka Emanuela
  21. Suszycka Iwona
  22. Włodarczyk Marlena
  23. Wojciehowski Krzysztof
  24. Zioło Marta

Klasa VIII D

  1. Bartków Norbert
  2. Bartyzel Alicja
  3. Gamułkiewicz Magdalena
  4. Lipiński Michał
  5. Konkiel Michał
  6. Luniak Edyta
  7. Nalewajczyk Paweł
  8. Nowicka Kamila
  9. Ruciński Jakub
  10. Siwiński Łukasz
  11. Słodowy Marcin
  12. Szwed Daria
  13. Wójcik Marcin

Klasa VIII E

  1. Antoniuk Tomasz
  2. Bergiel Anna
  3. Choma Arkadiusz
  4. Cisek Karolina
  5. Cisek Marta
  6. Czarna Karolina
  7. Filipiuk Kamil
  8. Godlewska Joanna
  9. Jeleń Marcin
  10. Jeznach Karolina
  11. Kuczak Magdalena
  12. Kwarciński Tomasz
  13. Lapunow Katarzyna
  14. Martyniak Kamil
  15. Olejarz Grzegorz
  16. Patiaka Tomasz
  17. Pińkowski Daniel
  18. Rewaj Joanna
  19. Stąpel Dawid
  20. Tyburczy Waldemar
  21. Wyszyńska Agnieszka
  22. Zamorski Maciej
  23. Ziętek Monika

Rok szkolny 1999/2000

Klasa VI A

  1. Adamiuk Rafał
  2. Cieślak Beata
  3. Doruch Bogdan
  4. Gruszecki Konrad
  5. Harasymowicz Konrad
  6. Jurek Michał
  7. Karolewska Joanna
  8. Krawczyk Piotr
  9. Markiewicz Karolina
  10. Maziarz Marta
  11. Zator Norbert
  12. Pośpiech Sylwia
  13. Przybylski Marek
  14. Rodakiewicz Marzena
  15. Rybacki Bartłomiej
  16. Słowiński Artur
  17. Spyra Katarzyna
  18. Szubelek Wiktoria
  19. Śleżuk Grzegorz
  20. Tomczak Justyna
  21. Trzyna Dawid
  22. Wojdak Magdalena

Klasa VI B

  1. Bastrzyk Magdalena
  2. Błahut Wiktor
  3. Buchta Marcin
  4. Celanowska Magdalena
  5. Dąbczak Marek
  6. Dąbrowski Remigiusz
  7. Domaraczenko Adrian
  8. Dziaćko Ewa
  9. Gruszkowski Sylwester
  10. Jakubas Kinga
  11. Juszczak Paweł
  12. Koczwarski Tomasz
  13. Litwin Dorota
  14. Murawska Agata
  15. Piwko Mateusz
  16. Prok Marcin
  17. Rafalska Maria
  18. Rozum Damian
  19. Ryś Łukasz
  20. Stasiak Dawid
  21. Stapel Milena
  22. Trojanowski Krzysztof
  23. Turza Daniel
  24. Żubrowski Bartosz

Klasa VI C

  1. Adamiak Hanna
  2. Grzesiczak Tomasz
  3. Jaszczuk Tomasz
  4. Kuglasz Kamil
  5. Lecki Marcin
  6. Majewski Adam
  7. Niewrzęda Robert
  8. Pędzik Ewelina
  9. Przerada Paulina
  10. Pułaczewski Dariusz
  11. Salamon Łukasz
  12. Skowroński Mateusz
  13. Słomian Arkadiusz
  14. Spisz Anna
  15. Szestakowicz Ewelina
  16. Szpinda Marcin
  17. Szymańska Ewelina
  18. Talarski Maciej
  19. Wapniarz Marta
  20. Wojtczak Natalia

Klasa VI D

  1. Choińska Anna
  2. Czuchnowska Barbara
  3. Delkowski Kamil
  4. Fraszczyk Marcin
  5. Gibas Adrian
  6. Głowacki Krzysztof
  7. Hrabi Grzegorz
  8. Łos Natalia
  9. Micygiewicz Krystian
  10. Nowicka Monika
  11. Olczak Monika
  12. Rewaj Rafał
  13. Śnita Tomasz
  14. Smardzewska Patrycja
  15. Sobol Agnieszka
  16. Solińska Joanna
  17. Symber Robert
  18. Szewczyk Dorota
  19. Szwed Honorata
  20. Trzeciak Rafał
  21. Stasiak Anna

Klasa VI E

  1. Cygan Jakub
  2. Czarkowski Krystian
  3. Fraszczyk Tomasz
  4. Gajewska Edyta
  5. Grabiec Jagoda
  6. Kantek Katarzyna
  7. Kipa Janusz
  8. Kowalski Paweł
  9. Latała Kinga
  10. Lubas Radosław
  11. Łohsza Arkadiusz
  12. Michajluk Joanna
  13. Pogorzelska Natalia
  14. Przybyłowski Paweł
  15. Rękoś Joanna
  16. Runowski Maciej
  17. Sikora Wojciech
  18. Skołuba Grzegorz
  19. Stąpel Łukasz
  20. Stolarczyk Marcin
  21. Szczepański Kamil

Rok szkolny 1999/2000

Klasa VIII A

  1. Biesiadecka Aleksandra
  2. Cieslikowska Sandra
  3. Fabisiak Tomasz
  4. Gruszkowski Tomasz
  5. Grzesiczak Anna
  6. Jakubowska Joanna
  7. Karolczyk Ewa
  8. Kierski Tomasz
  9. Koziniec Anna
  10. Kryków Justyna
  11. Krzywicki Piotr
  12. Kuglarz Aleksandra
  13. Majewski Jakub
  14. Marchewka Paweł
  15. Marciniak Jacek
  16. Mikitorowicz Ewelina
  17. Mytnik Magdalena
  18. Paluch Marek
  19. Prucnal Olga
  20. Przybylski Kamil
  21. Rydz Agnieszka
  22. Siwiński Konrad
  23. Szymczak Jolanta
  24. Wojtkowiak Magdalena
  25. Wojtyłowicz Cezary
  26. Żentaldariusz

Klasa VIII B

  1. Bączyński Mateusz
  2. Bożętka Anna
  3. Cieślak Julia
  4. Choiński Bartosz
  5. Domagalska Joanna
  6. Dudek Damian
  7. Faligowski Łukasz
  8. Grupa Łukasz
  9. Janiszewski Łukasz
  10. Jaworska Agnieszka
  11. Król Monika
  12. Klimek Magdalena
  13. Kuczmińska Luiza
  14. Mazur Monika
  15. Mrowiec Monika
  16. Olszewski Piotr
  17. Pluta Elżbieta
  18. Pruś Ewelina
  19. Podkidacz Łukasz
  20. Ptasiński Przemysław
  21. Rajnsz Agnieszka
  22. Sikora Żaneta
  23. Sirant Grzegorz
  24. Skrzypczak Katarzyna
  25. Stelmach Katarzyna
  26. Stolarczyk Marek
  27. Szymański Marcin
  28. Szwarc Marcin
  29. Tomczyk Jacek
  30. Wójcik Krzysztof

Klasa VIII C

  1. Antończyk Bartosz
  2. Bastrzyk Andrzej
  3. Chudy Grzegorz
  4. Grzesik Magdalena
  5. Hyjek Agata
  6. Janecka Anna
  7. Janiczak Marcin
  8. Krypińska Małgorzata
  9. Maculewicz Krzysztof
  10. Rogowski Arkadiusz
  11. Rybak Przemysław
  12. Sienkiewicz Ewelina
  13. Sygutowska Małgorzata
  14. Szalon Magdalena
  15. Szalon Małgorzata
  16. Szmidt Ewelina
  17. Szydłowski Tomasz
  18. Wietrak Maciej
  19. Zamorska Anna
  20. Zubkowicz Łukasz
  21. Pińkowska Joanna

Klasa VIII D

  1. Broda Katarzyna
  2. Furmanowicz Maciej
  3. Galas Magdalena
  4. Grzeszczyszyn Dominik
  5. Grzeszczyszyn Paweł
  6. Hosiawa Monika
  7. Idziaszek Małgorzata
  8. Kłusek Dorota
  9. Kobylański Paweł
  10. Kroczak Marzena
  11. Kroczak Paweł
  12. Kubiak Samanta
  13. Lubańska Barbara
  14. Marański Wojciech
  15. Marszewski Marcin
  16. Matyja Magdalena
  17. Michajluk Marta
  18. Nosal Ewa
  19. Owczarz Fatima
  20. Przybylska Angelina
  21. Sawicki Marcin
  22. Sekulski Patryk
  23. Sikora Adam
  24. Tatarzycki Artur
  25. Trzyna Monika
  26. Urbańska Marta
  27. Walotka Iwona
  28. Witczak Grzegorz
  29. Wojdak Monika
  30. Ziomek Izabela

Klasa VIII E

  1. Brzeska Anna
  2. Buczkowski Piotr
  3. Chmielewski Krzysztof
  4. Cisek Dorota
  5. Klem Mateusz
  6. Kondratowicz Aleksandra
  7. Krasuski Tomasz
  8. Krukowska Klaudia
  9. Kucharczyk Monika
  10. Kula Barbara
  11. Kulicz Tomasz
  12. Kulinowski Arkadiusz
  13. Kurek Katarzyna
  14. Lechocki Marcin
  15. Mazurek Krzysztof
  16. Michałowski Paweł
  17. Majdek Magdalena
  18. Paluchowicz Jan
  19. Przerada Patrycja
  20. Rakowska Weronika
  21. Raszewski Łukasz
  22. Różanowska Magdalena
  23. Sokalska Izabela
  24. Waliszewska Marta
  25. Zubczyńska Monika

Rok szkolny 2000/2001

Klasa VI A

  1. Abramczyk Marta
  2. Bartliński Arkadiusz
  3. Bergiel Daniel
  4. BogatyrowKamil
  5. Deczkowski Mateusz
  6. Frąckowiak Grzegorz
  7. Hajdas Roksan
  8. Heniewicz Magdalena
  9. Hrabi Maria
  10. Kardaś Klaudia
  11. Kusy Konrad
  12. Lewandowska Karolina
  13. Lis Przemysław
  14. Marszewska Sylwia
  15. Matyjas Patrycja
  16. Migda Tomasz
  17. Pikoń Patrycja
  18. Piwowar Paweł
  19. Pokropowicz Justyna
  20. Prokop Justyna
  21. Purwiel Judyta
  22. Rogulska Edyta
  23. Skoczeń Magdalena
  24. Stefanowicz Rafał
  25. Wierzbowska Izabela
  26. Witkowska Renata
  27. Wójcik Ewelina
  28. Wróbel Maciej
  29. Zankowicz Karolina

Klasa VI B

  1. Ambroziak Emilia
  2. Dobrewski Marcin
  3. Harasymowicz Natalia
  4. Hrydiuszko Magdalena
  5. Ignaczak Justyna
  6. Janowska Aleksandra
  7. Kaczmar Ewa
  8. Karagijorgis Mateusz
  9. Kozłowski Maciej
  10. Krzemieniecki Rafał
  11. Łapunow Krzysztof
  12. Łagowska Roksana
  13. Panek Jakub
  14. Podedwora Katarzyna
  15. Podedworny Jacek
  16. Polańska Natalia
  17. Potęga Karolina
  18. Rozum Urszula
  19. Sądaj Marcin
  20. Sikora Aneta
  21. Siofer Paweł
  22. Szpinda Roksana
  23. Szurlej Rafał
  24. Ślęczka Maciej
  25. Wyszyńska Katarzyna
  26. Wyszyńki Bartosz
  27. Zawadzki Paweł
  28. Ziobrowska Maja
  29. Żubrowska Małgorzata

Klasa VI C

  1. Bergiel Sebastian
  2. Błażewicz Zbigniew
  3. Chorabik Bartosz
  4. Domagalski Mateusz
  5. Doruch Rafał
  6. Dyliński Marcin
  7. Faligowski Marcin
  8. Grudzień Katarzyna
  9. Henclewski Michał
  10. Hekert Joanna
  11. Jednoróg Joanna
  12. Kajper Daniel
  13. Karolewska Martyna
  14. Kisielewski Chrystian
  15. Krukowska Adriana
  16. Lecki Paweł
  17. Nadrowska Katarzyna
  18. Nowak Patrycja
  19. Nowakowska Paulina
  20. Pawlak Paweł
  21. Pieluszczak Piotr
  22. Piszcz Tomasz
  23. Rady Karolina
  24. Spyra Piotr
  25. Tomkiewicz Kamil
  26. Ułanowicz Joanna
  27. Urańska Bogusława
  28. Zamorski Wojciech

Klasa VI D

  1. Antończyk Marta
  2. Beskiewicz Paulina
  3. Dudek Marek
  4. Dziopa Jakub
  5. Hrydziuszko Zofia
  6. Klag Łukasz
  7. Kosmala Adam
  8. Kurpiel Agnieszka
  9. Lechocka Marta
  10. Łepuch Renata
  11. Orlikowski Marcin
  12. Orman Tomasz
  13. Orszulak Karolina
  14. Pachecka Aleksandra
  15. Pawlikowski Piotr
  16. Rady Anna
  17. Raubo Katarzyna
  18. SchleissDorota
  19. Skrzypczak Karol
  20. Sygutowska Judyta
  21. Śliżewska Paulina
  22. Tołpa Agnieszka
  23. Tomczak Mariusz
  24. Urbańska Kornelia
  25. Wilczopolski Michał
  26. Zaciek Piotr
  27. Ziomek Dminika
  28. Zubkowicz Bartosz
  29. Smolarczyk Kamil
  30. Olech Dawid

Rok szkolny 2001/2002

Klasa VI A

  1. Bińkowski Damian
  2. Chrząszcz Krzysztof
  3. Deczkowska Marta
  4. Dembek Sylwia
  5. Garbera Bartłomiej
  6. Gierszk Łukasz
  7. Grzeszczak Katarzyna
  8. Heintze Adam
  9. Jarzyńska Monika
  10. Kasztel Małgorzata
  11. Krasowski Damian
  12. Kucab Bartłomiej
  13. Lulko Kamil
  14. Morzecka Monika
  15. Piszcz Roman
  16. Pstyg Katarzyna
  17. Rewaj Krzysztof
  18. Sawicki Marcin
  19. Sieradzka Anna
  20. Smardzewska Wioletta
  21. Szydłowski Paweł
  22. Tuńska Dorota
  23. Wnukowska Justyna
  24. Zioło Magda
  25. Zębala Kamila

Klasa VI B

  1. Beskiewicz Kinga
  2. Buda Mateusz
  3. Gancarz Katarzyna
  4. Górniak Przemysław
  5. Kanaś Karolina
  6. Kuczmińska Ilona
  7. Kuta Dariusz
  8. Maziarz Damian
  9. Mrowiec Gracjan
  10. Niewiadomy Adrian
  11. Olczak Krzysztof
  12. Onichimowska Patrycja
  13. Opiła Wojciech
  14. Pietrzyk Paweł
  15. Pol Daria
  16. Polańska Julita
  17. Raniś Mateusz
  18. Remisz Beata
  19. Szpaczyński Adrian
  20. Śnita Beata
  21. Tałanda Łukasz
  22. Turek Anna
  23. Wieczorek Karolina
  24. Włodarczyk Gerard
  25. Wróbel Grzegorz
  26. Zawadzki Jarosław
  27. Zema Agnieszka
  28. Wera Łukasz

Klasa VI C

  1. Abramczyk Piotr
  2. Bartków Magdalena
  3. Dayeh Karin
  4. Filipiuk Katarzyna
  5. Goleniewski Łukasz
  6. Górska Marta
  7. Grzesik Paweł
  8. Janecka Agnieszka
  9. Jankowska Elena
  10. Jaworski Marcin
  11. Kalenik Michał
  12. Kozak Natalia
  13. Markiewicz Paulina
  14. Mytnik Dominika
  15. Najdek Michał
  16. Niewrzęda Barbara
  17. Olejnik Jacek
  18. Rękoś Aneta
  19. Rogowska Aneta
  20. Sadowski Damian
  21. Sztymelski Oskar
  22. Urban Daniel
  23. Urbanowski Konrad
  24. Waliszewska Aleksandra
  25. Woźniak Tomasz
  26. Wilczyński Filip
  27. Zaciek Dominika

Klasa VI D

  1. Bobrowska Ewelina
  2. Długosz Krzysztof
  3. Długosz Magdalena
  4. Głowacki Tomasz
  5. Jagielska Olga
  6. Kotliński Kamil
  7. Komorkiewicz Teresa
  8. Kruczkiewicz Tomasz
  9. Kulasza Natalia
  10. Kwasowska Ewelina
  11. Lektarski Mariusz
  12. Lubański Marcin
  13. Łata Sebastian
  14. Łukasiewicz Olga
  15. Makowska Angelika
  16. Migas Karol
  17. Muszalska Barbara
  18. Nitzke Adam
  19. Piegoński Darek
  20. Stasiak Ewelina
  21. Szurdyga Piotr
  22. Urbański Piotr
  23. Walotka Dawid
  24. Wilańska Aneta
  25. Witkiewicz Michał
  26. Wnukowska Joanna
  27. Wróbel Justyna
  28. Ziobro Justyna
  29. Zubczyńska Magdalena

Rok szkolny 2002/2003

Klasa VI A

  1. Brząkała Zbigniew
  2. Chomont Filip
  3. Cisek Jan
  4. Dudek Marzena
  5. Gmurski Jakub
  6. Kasperowicz Joanna
  7. Kipa Amelia
  8. Komar Dagmara
  9. Kostyk Michał
  10. Krawiecka Katarzyna
  11. Kuczenko Tomasz
  12. Kwolek Łukasz
  13. Mariańska Maria
  14. Najdek Gabriel
  15. Najdek Rafał
  16. Nowaczyk Małgorzata
  17. Osiński Łukasz
  18. Potega Rafał
  19. Różanowska Kamila
  20. Słupek Jarosław
  21. Stańczyk Tomasz
  22. Wasek Daniel
  23. Wnukowski Mateusz
  24. Zdunek Agata
  25. Ziobrowska Anita
  26. Żelazowski Sebastian

Klasa VI B

  1. Bartliński Jan
  2. Chabiniak Sebastian
  3. Dąbrowska Rita
  4. Heintze Arkadiusz
  5. Jakubas Małgorzata
  6. Krych Milena
  7. Lewandowska Barbara
  8. Lewandowska Katarzyna
  9. Mieszczyk Agnieszka
  10. Nadrowski Michał
  11. Niewiadoma Ewelina
  12. Panek Piotr
  13. Podleśna Justyna
  14. Popławska Patrycja
  15. Sądaj Monika
  16. Siadak Wojciech
  17. Stachowicz Agnieszka
  18. Stefański Emil
  19. Szpaczyński Kacper
  20. Szurdyga Ewa
  21. Szydłowska Agnieszka
  22. Trembiński Dariusz
  23. Włodarczyk Adrian
  24. Zuba Wojciech
  25. Taciak Sebastian

 

Klasa VI C

  1. Błaszczak Mateusz
  2. Buda Marta
  3. Celanowski Marcin
  4. Dec Agnieszka
  5. Drapała Mateusz
  6. Dumin Natalia
  7. Formanowski Marcin
  8. Głód Artur
  9. Jaworska Agnieszka
  10. Keńska Katarzyna
  11. Lewandowska Joanna
  12. Ławnicki Bartosz
  13. Łyszczyk Jakub
  14. Olczak Jakub
  15. Piszcz Mateusz
  16. Raczyńska Eliza
  17. Skorzybót Joanna
  18. Sztukowski Adrian
  19. Turek Łukasz
  20. Ułanowicz Karol
  21. Wnukowski Artur
  22. Zdaniuk Przemysław
  23. Żabińska Agata
  24. Zurawska Katarzyna

Klasa VI D

  1. Bajak Monika
  2. Bartkowiak Katarzyna
  3. Bujacz Angelika
  4. Cieślak Piotr
  5. Czerniecka Iga
  6. Daks Daniel
  7. Grabowska Paulina
  8. Grześkowiak Gabriela
  9. Janczyło Łukasz
  10. Kosiorowski Kamil
  11. Kuczenko Marcin
  12. Maksymowicz Monika
  13. Malinowski Adrian
  14. Matyjasik Kamil
  15. Motyka Mateusz
  16. Nowak Artur
  17. Palcat Arkadiusz
  18. Posch Emanuela
  19. Procek Paulina
  20. Prucnal Zofia
  21. Rulewski Marcin
  22. Schleiss Agata
  23. Sygutowski Dawid
  24. Szuch Piotr
  25. Wierzbicki Sebastian
  26. Wilkus Aleksandra
  27. Zankowicz Łukasz
  28. Zdanowicz Aleksandra

Rok szkolny 2003/2004

Klasa VI A

  1. Buczak Barbara
  2. Budkowska Patrycja
  3. Chorabik Łukasz
  4. Dragon Anna
  5. Gaweł Katarzyna
  6. Hajdas Estera
  7. Heniewicz Dawid
  8. Jakubowski Paweł
  9. Jarzyński Piotr
  10. Karolczyk Patryk
  11. Kopański Dawid
  12. Kosiorowska Monika
  13. Krasowska Gabriela
  14. Krawczyk Aneta
  15. Krawczyk Anna
  16. Olczak Artur
  17. Pelczarska Sylwia
  18. Pelczarska Weronika
  19. Prokop Martyna
  20. Raubo Hubert
  21. Rozum Mateusz
  22. Rożan Tomasz
  23. Sądaj Marta
  24. Smardzewski Krzysztof
  25. Stasiak Artur
  26. Strzelecka Patrycja

Klasa VI B

  1. Broda Monika
  2. Dąbrowska Ida
  3. Deliowski Michał
  4. Gamułkiewicz Jolanta
  5. Gmurska Karolina
  6. Gruszkowski Łukasz
  7. Kamińska Joanna
  8. Karagiorgis Natalia
  9. Kowalski Michał
  10. Kubiak Piotr
  11. Łapiński Arkadiusz
  12. Marczyński Kacper
  13. Matusiak Katarzyna
  14. Muszalski Bartosz
  15. Palcat Agnieszka
  16. Prokop Alicja
  17. Rafalska Elżbieta
  18. Szymański Łukasz
  19. Szymański Paweł
  20. Trześniewska Monika
  21. Wężyk Sandra
  22. Wilczyńska Ida
  23. Zator Aleksandra
  24. Ziobrowski Maciej

Klasa VI C

  1. Barej Wojciech
  2. Buchta Maciej
  3. Derendasz Michał
  4. Duraj Dorian
  5. Gruszkowska Klaudia
  6. Henclewska Katarzyna
  7. Jaworska Iwona
  8. Kaczmarczyk Michał
  9. Kłoniecki Bartosz
  10. Król Monika
  11. Król Wojciech
  12. Morzecka Małgorzata
  13. Mularczyk Karolina
  14. Nowakowska Marta
  15. Orman Fabiola
  16. Pachocki Piotr
  17. Rajchel Paulina
  18. Sygutowska Kornelia
  19. Szmidt Roksana
  20. Tołpa Aleksandra
  21. Zaciek Rafał
  22. Zator Urszula
  23. Zych Ariel

Klasa VI D

  1. Adamiuk Dominik
  2. Bródka Justyna
  3. Dąbek Mateusz
  4. Fujak Ewelina
  5. Gibas Natalia
  6. Kardaś Mateusz
  7. Kłusek Adrianna
  8. Leja Mateusz
  9. Lewandowska Joanna
  10. Łażewski Wojciech
  11. Matyja Małgorzata
  12. Najdek Małgorzata
  13. Nosal Wojciech
  14. Ostrowska Marta
  15. Patiaka Monika
  16. Rogulski Darek
  17. Sawicka Izabela
  18. Szyjeska Patrycja
  19. Wienke Joanna
  20. Wnuk Agnieszka
  21. Wusiewicz Kamil

Rok szkolny 2004/2005

Klasa VI A

  1. Buczniewski Marcin
  2. Dąbek Anna
  3. Derendasz Krzysztof
  4. Dzimińska Paulina
  5. Gielata Partycja
  6. Goździejewska Natalia
  7. Jasielski Przemysław
  8. Janczyło Krzysztof
  9. Kalenik Aleksandra
  10. Kłusek Arkadiusz
  11. Kołtuniak Sebastian
  12. Krukowska Dajana
  13. Lis Paulina
  14. Łapiński Adam
  15. Łukasiewicz Marta
  16. Pawlik Karolina
  17. Podkidacz Katarzyna
  18. Pędzik Katarzyna
  19. Spisz Aleksandra
  20. Śliżewszka Agnieszka
  21. Świątek Daniel
  22. Urban Natalia
  23. Urbański Marek
  24. Walendzik Amadeusz
  25. Witecki Konrad
  26. Zator Krzysztof
  27. Żurek Paulina
  28. Makarczyk Michał

Klasa VI B

  1. Bedychaj Dawid
  2. Chrząszcz Marcin
  3. Dąbczak Rafał
  4. Dąbek Tomasz
  5. Deczkowski Marek
  6. Dembek Dawid
  7. Domanowski Patryk
  8. Dziaćko Andrzej
  9. Gajkowski Krystian
  10. Głuch Natalia
  11. Harendarz Kamila
  12. Iwaniuk Mateusz
  13. Kasztel Krystian
  14. Kopańska Monika
  15. Kuczmińska Wioletta
  16. Kwolek Joanna
  17. Pięta Kajetan
  18. Pohl Ewa
  19. Prus Katarzyna
  20. Przybyszewska Żaneta
  21. Rodakiewicz Rafał
  22. Stefanowicz Agata
  23. Stenzinger Krystian
  24. Szustak Dawid
  25. Zuba Magdalena
  26. Żelazek Dawid
  27. Rodak Kamil

Klasa VI C

  1. Bare Magdalena
  2. Bielejewska Marta
  3. Buczel Kamil
  4. Czarkowski Kamil
  5. Czarnota Agnieszka
  6. Gauza Katarzyna
  7. Hertel Julia
  8. Kaniuka Emilia
  9. Kaniuka Krzysztof
  10. Kobel Kacper
  11. Kuczenko Łukasz
  12. Kuflińska Patrycja
  13. Mikitorowicz Justyna
  14. Opiła Małgorzata
  15. Panek Dorota
  16. Piechocińska Karolina
  17. Posch Wiktoria
  18. Puk Ewelina
  19. Raniś Judyta
  20. Szłuka vel Sołodyniuk Joanna
  21. Sztukowska Anna
  22. Śmigiel Adam
  23. Tuński Paweł
  24. Walotek Przemysław
  25. Wejman Justyna
  26. Wójcik Joanna
  27. Wusiewicz Agnieszka
  28. Wera Mateusz

 

 

Rok szkolny 2005/2006

Klasa VI A

  1. Baniuk Mateusz
  2. Duraj Dagmara
  3. Dzimiński Kamil
  4. Górski Jacek
  5. Kicyła Noemi
  6. Kluczycki Michał
  7. Kłoniecki Michał
  8. Kohnke Patryk
  9. Kurek Michał Tomasz
  10. Maksymowicz Rafał
  11. Mularczyk Mateusz
  12. Panczewska Adrianna
  13. Pietrzyk Patrycja
  14. Piwowar Justyna
  15. Rożan Katarzyna
  16. Stąpel Paulina
  17. Szczepocki Mateusz
  18. Szymańska Małgorzata
  19. Tałanda Julia
  20. Zaciek Agnieszka
  21. Zator Grzegorz

Klasa VI B

  1. Buczniewska Karolina
  2. Buławska Kamila
  3. Ciesielski Konrad
  4. Cieślak Marzena
  5. Czaban Beata
  6. Grabowska Sandra
  7. Gużda Aleksander
  8. Hertel Filip
  9. Kamieńska Beata
  10. Katrycz Paulina
  11. Kiełb Karolina
  12. Kuglarz Joann
  13. Najdek Jolanta
  14. Onichimowska Kinga
  15. Pawlak Jacek
  16. Pawlikowska Justyna
  17. Puk Rafał
  18. Rafalska Anna
  19. Szuch Aleksandra
  20. Ślęczka Jakub
  21. Śliwiński Mateusz
  22. TrembińskiMateusz
  23. Wieczorek Paweł
  24. Wójcik Marta
  25. Wójcik Weronika

Klasa VI B

  1. Bałut Karolina
  2. Bielejewski Konrad
  3. Biernat Anna
  4. Biernat Hanna
  5. Fałat Patryk
  6. Galiński Piotr
  7. Iwaniuk Katarzyna
  8. Jagielska Karolina
  9. Jamrozińska Kamila
  10. Januszewska Elwira
  11. Kisiel Ewelina
  12. Krupowicz Patrycja
  13. Kaczyńska Maria
  14. Kula paulina
  15. Kwiatkowska Patrycja
  16. Łapiński Andrzej
  17. Michalak Weronika
  18. Nagajew Karol
  19. Pawlik Paweł
  20. Pawlik Piotr
  21. Polrczyk Łukasz
  22. Prus Mateusz
  23. Rogalska Agata
  24. Ryś Adrian
  25. Siwiński Kamil

Rok szkolny 2007/2008

Klasa VI A

  1. Baranowska Kamila
  2. Bełska Sandra
  3. Bialic Klaudia
  4. Bielejewski Iwo
  5. Borysionek Malwina
  6. Cieślak Justyna
  7. Duraj Dawid
  8. Dzioch Paulina
  9. Guza Joanna
  10. Goździejewska Adriana
  11. Jankowska Anita
  12. Kasperek Tatiana
  13. Konkiel Mateusz
  14. Kotlińska Joanna
  15. Kuzyszyn Marek
  16. Marszewska Monika
  17. Muzyka Anna
  18. Nawój Damian
  19. Raniś Anna
  20. Rodak Kornelia
  21. Rzeszowski Szymon
  22. Skiba kamila
  23. Tomczak Kamil
  24. Urban Remigiusz
  25. Walendzik Weronika
  26. Ziomek Kinga
  27. Zubkowicz Tomasz
  28. Żurek Tomasz

Klasa VI B

  1. Bajerski Krystian
  2. Bogatyrow Bartosz
  3. Bołoczko Małgorzata
  4. Brząkała Przemysław
  5. Czaplicka Natalia
  6. Gibas Damian
  7. Golucha Kamil
  8. Grabowski Patryk
  9. Gregorowicz Marcin
  10. Kecler Róża
  11. Kiełb Kazimierz
  12. Krajda Marika
  13. Lulko Patrycja
  14. Magda Dominik
  15. Marszałek Łukasz
  16. Matyjasik Sebastian
  17. Okarma Bartosz
  18. Pachocka Karolina
  19. Pęcak Paulina
  20. Poprawski Patryk
  21. Purwiel Sabina
  22. Reus Konrad
  23. Romańczuk Patrycja
  24. Smardzewska Sandra
  25. Stachowicz Patrycja
  26. Sygutowska Marta
  27. Szwal Tomasz
  28. Widmer Philip
  29. Wojtyłowicz Kacper
  30. Ziobro Mateusz
  31. Ziobrowska Emilia
  32. Zubczyńska Kinga

Rok szkolny 2008/2009

Klasa VI A

  1. Bajak Marcin
  2. Bendowska Joanna
  3. Borodziej Paulina
  4. Chmielewska Marta
  5. Derecka Hanna
  6. Gandzel Adam
  7. Głowacka Karolina
  8. Jaszczak Tomasz
  9. Łata Emilia
  10. ŁucarzNikoletta
  11. Malaszewski Kamil
  12. Martowicz Gabriel
  13. Michalak Kamil
  14. Mościpan Jakub
  15. Nagy Alicja
  16. Najdek Justyna
  17. Niewiadomy Oskar
  18. Nowak Nikolina
  19. Osiński Michał
  20. Ostrowski Rafał
  21. Pawłowicz Wiktoria
  22. Szestakowicz Aneta
  23. Wlazło Karolina
  24. Włodarczyk Joanna
  25. Wojtkiewicz Bartosz
  26. Zwolińska Dagmara
  27. Żelazek Nikola
  28. Żelazowski Michał

Klasa VI B

  1. Borysionek Emilia
  2. Firuta Mateusz
  3. Iryszek Karolina
  4. Jackowiak Wiktor
  5. Kosiorowska Aleksandra
  6. Kurek Mateusz
  7. Kurowski Paweł
  8. Łoś Łukasz
  9. Massalska Gabriela
  10. Nawój Robert
  11. Nowakowska Natalia
  12. Olszak Dariusz
  13. Przędzielewska Nikola
  14. Trembińska Sandra

 

Rok szkolny 2009/2010

Klasa 6A

  1. ChmielewskiPaweł
  2. Deczkowska Edyta
  3. Fałat Kacper
  4. Gałandziej Jakub
  5. Górczyńki Kamil
  6. Kanfonik Dawid
  7. Kapłon Anna
  8. Kluczyńska Sylwia
  9. Kokorski Kamil
  10. Kołton Mateusz
  11. Kondek Patrycja
  12. Lipiak Bartłomiej
  13. Łaskarzewski Fabian
  14. Nagy Mateusz
  15. Ogorzałek Igor
  16. Okarma Patryk
  17. Owsiana Magda
  18. Panaś Krystian
  19. Puszko Krystian
  20. Radomski Dominik
  21. Romańczuk Damian
  22. Sitnicka Ewelina
  23. Wiśniewski Dawid
  24. Wojtowicz Monika

 

Rok szkolny 2010/2011

 

Klasa 6A

  1. Chudy Ilona
  2. Gandzel Aleksander
  3. Kozanecka Marta
  4. Kępka Karol
  5. Konieczna Natalia
  6. Kurowski Patryk
  7. Marszałek Marcin
  8. Matyjasik Bartosz
  9. Michalak Emil
  10. Michalak Maciej
  11. Palisz Michał
  12. Piotrowski Arnold
  13. Rafalska Natalia
  14. Samojedny Tomasz
  15. Schefner Igor
  16. Szłuka vel Sołodyniuk Magdalena
  17. Szymańska Oliwia
  18. Świątek Urszula
  19. Wolska Martyna

 

Klasa 6B

  1. Cieślak Dawid
  2. Firuta Dawid
  3. Garboś Dawid
  4. Gmur Jakub
  5. Gmur Karol
  6. Huteriak Mariola
  7. Kosiorowska Anna
  8. Krawczyk Daniel
  9. Kuczyński Kacper
  10. Najdek Sandra
  11. Pędzior Norbert
  12. Piechociński Marcin
  13. Poprawska Sandra
  14. Remień Rafał
  15. Rzeszowski Kacper
  16. Salamon Mateusz
  17. Tokarz Jonatan
  18. Zygmuntowicz Bartłomiej

Rok szkolny 2011/2012

Klasa 6A

  1. Deczkowska Aleksandrara
  2. Dudkowski Karol
  3. Giza Klaudia
  4. Hajduk Paweł
  5. Horbowy Patryk
  6. Hoszecki Sławomir
  7. Jamrozińska Marta
  8. Kadłuczka Michał
  9. Kostiuszko Krzysztof
  10. Majewska Oliwia
  11. Massalski Jan
  12. Nowaczyk Damian
  13. Nowak Andrzej
  14. Osadczuk Paweł
  15. Panczewski Szymon
  16. Przypkowska Marta
  17. Raduszewski Jakub
  18. Reszka Wiktoria
  19. Sobański Dariusz
  20. Sośnicka Pamela
  21. Szuch Tomasz
  22. Szymański Jakub
  23. Szyposz Paulina
  24. Wlazło Weronika
  25. Zięba Aleksandra

 

Rok szkolny 2012/2013

Klasa 6A

 

  1. Buczniewski Wojciech
  2. Duda Patryk
  3. Erdman Kaja
  4. Jackowiak Karolina
  5. Kania Hubert
  6. Lewicka Aleksandra
  7. Łucarz Weronika
  8. Michalecka Oliwia
  9. Ochmański Dorian
  10. Jakub Oraczewski Jakub
  11. Prokopionek Tomasz
  12. Przypkowski Mateusz
  13. Rakiej Przemysław
  14. Salamon Szymon
  15. Skokowski Paweł
  16. Słodowa Aleksandra
  17. Słowiński Kacper
  18. Stankiewicz Magdalena
  19. Tokarz Wiktoria
  20. Turek Adrian
  21. Wieczorek Michał
  22. Wilczek Cyprian
  23. Wilk Katarzyna
  24. Wojciechowska Natalia
  25. Wójcik FIlip
  26. Zaciek Bartłomiej
  27. Zaleski Eryk
  28. Ziętek Maja
  29. Zwolińska Justyna

 

Rok szkolny 2013/2014

Klasa 6A

  1. Angelelli Francesco
  2. Błaszczyk Kamil
  3. Cisek Jakub
  4. Dec Jakub
  5. Drozdek Weronika
  6. Dziewiatnik Barbara
  7. Furtak Krystian
  8. Krystian Ilczyszyn
  9. Jurga Oliwia
  10. Kołodziej-Walczak Natan
  11. Łabuda Julia
  12. Matysiak Wiktoria
  13. Niżnik Patrycja
  14. Nowaczyk Kordian
  15. Nowakowska Maja
  16. Otto Szymon
  17. Podkidacz Zuzanna
  18. Tabaka Brajan
  19. Trześniewski Artur
  20. Tufft Nile Karim
  21. Wilk Daria
  22. Włodarczyk Karol

 

Klasa 6B

  1. Andrzejak Dominika
  2. Hubert Bartkowiak Hubert
  3. Chmielewska Karolina
  4. Chochła Andżelika
  5. Fabiańczyk Paulina
  6. Giza Oliwia
  7. Horodyski Oktawian
  8. Jaszczak Dominika
  9. Kabza Wojciech
  10. Kocot Adrian
  11. Kotlińska Anna
  12. Kowalski Hubert
  13. Kryżar Jakub
  14. Kuczek Weronika
  15. Kuczmińska Natalia
  16. Najdek Paula
  17. Nowak Paweł
  18. Olszak Kamil
  19. Pol Zuzanna
  20. Szłuka Mateusz
  21. Wilenta Bartosz

 

Rok szkolny 2014/2015

Klasa 6A

  1. Adamczyk Kewin
  2. Bródka Adam
  3. Duda Kacper
  4. Dziduszko Miłosz
  5. Dziuba Łukasz
  6. Fekieta Katarzyna
  7. Gołębiewski Dawid
  8. Gołębiowska Sandra
  9. Grabkowski Kacper
  10. Kapłon Emilia
  11. Kijewska Julia
  12. Klimas Łukasz
  13. Kotyla Filip
  14. Łagoda Julia
  15. Morzecki Natan
  16. Pawlaczyk Karolina
  17. Pękalski Oliwier
  18. Salamon Filip
  19. Samojedny Krzysztof
  20. Sośnicki Dawid
  21. Trzeciak maria
  22. Urbański Kacper
  23. Wilk Oliwia

 

Klasa 6B

  1. Bochnia Dariusz
  2. Brożyna Martyna
  3. Chmarek Kamil
  4. Ciżmiński Maciej
  5. Coolen Karol
  6. Jakub Faliński Jakub
  7. Górczyński Damian
  8. Irska Adrianna
  9. Kopalski Bartosz
  10. Kostiuszko Michał
  11. Kryżar Maciej
  12. Lewandowski Adam
  13. Litwin Hubert
  14. Majewski Kacper
  15. Mańkowski Patryk
  16. Owsiany Dawid
  17. Pepliński Bartosz
  18. Piech Oliwia
  19. Pluta Nikodem
  20. Socha Dawid
  21. Świętocka Natalia
  22. Wilczyńska Wiktoria

 

Rok szkolny 2015/2016

Klasa 6A

  1. Cząstka Damian
  2. Eszman Kacper
  3. Ferszt Julia
  4. Gabriel Wiktoria
  5. Gawryluk Mikołaj
  6. Głuszek Filip
  7. Gyziejewski Jakub
  8. Jarowicz Wiktoria
  9. Klocek Kamil
  10. Komorkiewicz Wiktoria
  11. Lewicki Jędrzej
  12. Madziała Aleksandra
  13. Matusiak Mateusz
  14. Podlak Michał
  15. Prokopionek Kuba
  16. Tomasik Michał
  17. Trela Martyna
  18. Wawrzyk Jakub
  19. Wilenta Filip

 

Klasa 6B

  1. Bergiel Daria
  2. Bialic Marcel
  3. Drozdek Julia
  4. Hoszecki Igor
  5. Jakubowicz Karolina
  6. Jóźwik Julia
  7. Kasprzak Maciej
  8. Kondek Karolina
  9. Kotwica Adrian
  10. Kozłowski Patryk
  11. Lechowicz Kamil
  12. Marcinkowski Jakub
  13. Matysiak Adam
  14. Sikora Konstanty
  15. Szymkun Hubert
  16. Tołkacz Amelia
  17. Wieloch Weronika
  18. Żelazek Gracjan
  19. Żembrowski Adrian
  20. Jarosz Oliwia

Rok szkolny 2018/2019

Klasa 8A

  1. Andrejczuk Szymon
  2. Drozdek Mikołaj
  3. Grabkowska Antonina
  4. Grajek Alicja
  5. Grajek Alicja
  6. Horbowy Mariusz
  7. Iryszek Bartosz
  8. Jasinowski Jędrzej
  9. Kopalska Aleksandra
  10. Michalska Claudia
  11. Olszówka Patryk
  12. Remień Szymon
  13. Ryś Krystian
  14. Socha Dawid
  15. Szymańska Amelia
  16. Urbański Mateusz

 

Klas 8B

  1. Baka Karolina
  2. Błaszczuk Dominika
  3. Flaga Marta
  4. Gawryluk Mikołaj
  5. Kryków Szymon
  6. Kucharski Krzysztof
  7. Kwolek Mikołaj
  8. Makarczyk Macie
  9. Makarczyk Marta
  10. Mularczyk Jakub
  11. Panaś Adrian
  12. Pieluszczak Jacek
  13. Przędzielewski Kacper
  14. Symonowicz Miłosz
  15. Szymkun Erwin
  16. Śnita Wiktoria
  17. Ulbrich Kamil
  18. Zielińska Aleksandra
  19. Brzezińska Oliwia

 

Klasa 8C

  1. Aduszkiewicz Julia
  2. Braszko Wiktoria
  3. Brzezińska Oliwia
  4. Chmiel Hubert
  5. Gregorowicz Adrian
  6. Kohnke Kacper
  7. Koszela Wiktoria
  8. Kowalski Mateusz
  9. Kubiś Jakub
  10. Nowacka Daria
  11. Nowak Eliza
  12. Otto Miłosz
  13. Spyra Joanna
  14. Szychowski Kacper
  15. Winiarski Kacper
  16. Zielińska Aleksandra
  17. Kotynia Kacper

 

 

 

 

 

 

 

Odsłony: 704

Słowo Dyrektora

       Pamięć ludzka ma szczególną moc rejestrowania pięknych chwil. Chętnie przywołujemy miłe obrazy z przeszłości, wzruszamy się i pragniemy, aby zostały z nami jak najdłużej.

        Jubileusz 40 – lecia szkoły jest właśnie takim momentem, kiedy na chwilę zatrzymujemy się i ze wzruszeniem wspominamy to, co już minęło, odeszło. Czas upływa niezmiernie szybko, a szkolny dzwonek niczym tarcza zegara pokazuje upływ godzin, dni i lat. Uroczystość jubileuszu to ukłon w stronę przeszłości, to pamięć o tych, którzy z wielkim zaangażowaniem budowali naszą szkołę, kreowali jej wizerunek, tworzyli niepowtarzalny charakter.

       Pamiętamy o jej wszystkich dyrektorach. Każdy z nich dołożył swoją cegiełkę do wspaniałej budowli, jaką jest nasza szkoła. To oni skupiali wokół siebie życzliwe grono pedagogów i wspólnie z nim tworzyli przez lata niezwykłą atmosferę placówki.

        Mile wspominamy nauczycieli, którzy z wielkim zaangażowaniem wychowywali i kształcili kolejne pokolenia uczniów. Starali się im przekazać nie tylko wiedzę, ale wskazywali również najważniejsze wartości w życiu każdego człowieka. Spędzali wspólnie ze swoimi wychowankami czas, pamiętali o ważnych uroczystościach, świętach, organizowali wycieczki, które uczyły samodzielności i odpowiedzialności.

        Pamiętamy także o pracownikach obsługi i administracji, bez których trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie szkoły.

       Niezmiernie miło wspominamy uczniów, którzy tak często dostarczali nam uśmiechu i wzruszeń. Przynosili dumę, odnosząc sukcesy w rozmaitych konkursach i zawodach sportowych.

      Jest mi niezmiernie miło, że jako dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Żaganiu im.1. Dywizji Pancernej dow. przez gen S. Maczka mogę kontynuować pracę rozpoczętą czterdzieści lat temu i współtworzyć obecne oblicze szkoły.

     Z optymizmem patrzę w przyszłość, widząc jak nasza szkoła staje się coraz bardziej nowoczesna, bogata w liczne pomoce dydaktyczne. Nadal będziemy dbali o jej rozwój, z szacunkiem spoglądając wstecz, podtrzymując jej tradycje.

      Z okazji 40 – lecia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Żaganiu  im. 1. Dywizji Pancernej dowodzonej przez gen S. Maczka życzę dawnym i obecnym nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi wszelkiej pomyślności. Absolwentom zaś składam życzenia wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

 

                                                                                                                                                                                                                                       Bogumiła Kowalik

                         Zdjęcie szkoły 1980

 

                  Nadanie imienia szkole 1993

                           Wigilia w Gimnazjum 1999